reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

U mnie dom coraz czystszy wlasnie mama wysłała SMS ze wypastowala podłogę w kuchni umyla szafki plus pod zlewem i okna hahaah przed 11 :D

Dla mnie bomba :) ale ona nie umie odpoczywać no :)
 
reklama
Emenems tobie to dobrze! :-)

Grubasek to jesteś kolejna. Ja też planuję Aleksandra lub Tymoteusza. I x tego co pamiętam to jeszcze kilka dziewczyn też w to imię celuje. :-)

U nas dziś nieco przyjemniej. Nie ma takiej lampy więc jest chłodniej trochę. Uffff...

Kciuki za wizyty dzisiejsze. Dawajcie znać! :-)
 
Hehe szczęście ze moje takie mało popularne :D a lepiej Maksym czy Maksymilian jak myslicie?

Emenems zazdroszczę u mnie tez by sie przydało śle dzisiaj chłodniej to i pranie wstawiłam planuje zmywarkę i poodkurzać again i podłogi wymyć :)
 
Ja od początku uzywalam bryzy sensitive. Włączała dodatkowe płukanie i tyle. Jakby wyszlo uczulenie zmieniłabym na inny ale nic nie uczulalao to została przy tym. Teraz tęż nie będę kupować tych specjalnych proszków dla dzieci. No ale każda zrobi jak będzie uważała za najlepsze.

Ja czekam do września i zaczynam prac ubrania żeby fajnie na powietrzu uschly. Ale aż przeraża mnie ta ilość kartonów na strychu do przejrzenia. Dobrze że większość opisana rozmiarami to zostanie przejrzeć i odstawić te nieodpowiednie do pory roku.
 
Tez chciał Aleksandra ale nie lubię popularnych imion wiec się ciągle zastanawiam chociaż u nas w małym mieście nie znam żadnego Aleksandra. ani w przedszkolu ani na podwórku tylko na forach dużo przypadków wiec w sumie mógłby być :) paulettah koleżanka kwietniowka 2011 jak chrzcila swojego Maksymiliana to mówiła ze ma już 4 na jednej ulicy u siebie hehe ale może juz moda się zmieniła :) chocisz u nas na osiedlu Max jest :)
 
U mnie dom coraz czystszy wlasnie mama wysłała SMS ze wypastowala podłogę w kuchni umyla szafki plus pod zlewem i okna hahaah przed 11 :D

Dla mnie bomba :) ale ona nie umie odpoczywać no :)
To tak jak moja mama przyjezdza na godzine i zamias siasc ze mna i mala a to pozamiata kurze wytrze a tu uprzatnie ehhh ja chce zeby siadla i ospoczela to nie bo ona nieumue
 
No ja mam dość dużą rodzinę i wiele imion, które mi się podobają są już w użyciu. Dlatego mam ograniczony wybór.
I tych dwóch imion nie ma właśnie w rodzinie ani wśród znajomych.
 
Emenems, wypas :) ja nie lubie jak mi mama sprzata bo komentuje ze zaniedbane itp...

Kupilam proszek z bialego jelenia mial super opinie na sieci i plyn lenora dla dzieciaczkow :) mysle ze bedzie ok.

U nas znowu piekna pogoda, sloneczko daje ostro ale dobrze bo zaraz koniec lata :)

Jade do lekarza wlasnie, klima w tramwaju taka ze zapalenie zatok gwarantowane :D
 
reklama
Do góry