reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Innabajka noo właśnie też nie lubię jak mama przychodzi u czegoś dotyka do sprzątania. więcej się potem na komentuje niż to warte :)

martusia ja planowałam juz od początku starań ze będzie grudniowy Aleksander hehe ale zobaczymy :))

paulettah to i u mnie teść Krzysztof u mąż chyba tak dla śmiechu zaproponował ze mize nazwiemy małego Krzyś to mu od razu powiedziałam ze musiałabym chyba ostro pijana być i juz więcej nie proponował :)

Juti mi też właśnie wersja z Aleks em się bardziej podoba, stad pomysł na Aleksandra w pełnym brzmieniu :) ale i do Olka się ostatnio przekonuje :) zobaczymy xy coś innego jeszcze do końca ciąży nie wpadnie :)
 
A my dla chłopca nie mamy żadnego imienia bo nic się nam nie podoba , jak będzie chłopiec to będzie problem dla dziewczynki Zosia :) a ja czekam na wizytę właśnie i mój M. Jest ze mną :)
 
Ja od zawsze wiedziałam ze chłopiec Jasiu i nie patrze na statystki bo to od kilku lat jest Jan :) oststnio doszedł tylko Zr Jan Ragnar sle to tak z dwa lata temu :)
 
Emenems to dlaczego nazywasz go Stefan? ;p

Ja też mam multum imion na dziewczynke a na chłopca tylko jedno ;) tez nie patrzę na statsy ale tak się głupio zeszło ze u mnie planowana Maryśka od zawsze a kuzynka w ostatniej chwili wpadła ze tez będzie ich Marysia, między nimi 5 tygodni różnicy i jest masakra z rozróżnianiem, same do siebie mówią po nazwisku, tzn Marysiu N. Proszę, dla Ciebie. A druga dziękuję Ci Marysiu T.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dla pierworodnego od liceum mieliśmy wymyślone. Tak Pawełek nam się podobał. No a teraz problem bo rodzina wielką i dużo imion się powtarza a część źle się kojarzy inną część zaś do nazwiska nam nie pasuje. Więc póki co bezimienne dziecko jest.

Dla dziewczynki byłoby łatwiej bo mało dziewczynek w rodzinie. Same chłopaki.
 
Do góry