reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
szybka akcja :) juz dawno chciałam to zrobić :) dziś nowy towar wiec "drogo" ale dostałam jeszcze zniżkę 20 procent dla ciężarnej i za te 4 rzeczy dałam 13.50 :) aż nie wierze ze chłopakowe :D ;D sorki za tło ale od razu do piwnicy zniosłam :D
 

Załączniki

  • 1438682119891.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 53
  • 1438682135230.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 50
  • 1438682150943.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 47
  • 1438682378698.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 50
szybka akcja :) juz dawno chciałam to zrobić :) dziś nowy towar wiec "drogo" ale dostałam jeszcze zniżkę 20 procent dla ciężarnej i za te 4 rzeczy dałam 13.50 :) aż nie wierze ze chłopakowe :D ;D sorki za tło ale od razu do piwnicy zniosłam :D

Ten ostatni pasiak [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Ja tez mam super lumpek niedaleko narazie tylko ogladam, ale na jesieni zaczne gromadzic, ogolnie jest ogromny chyba ze 4, albo 5 10metrowych stojakow dla samych dzieci, body, spiochy, pizamki, ogrodniczki, spodenki, sukienki, leginsy, koszulki, oszalec mozna i wszystko w cenie 1-3 zl zalezy, ktorego dnia ;-) ogolnie ja uwielbiam ciucholandy :p nawrt mialam Was kiedys podpytac co sadzicie o ubieraniu tam dzieci oczywiscie nie tylko tam, bo przyznam Wam, ze ja kestem jak najbardziej za, sama mam wiekszosc ciuchow stamtąd, ale wzrod znajomych obserwuje raczej kupowanie dla dzieci nowych oryginalnych drogich ciuszkow :p jedyna osoba, ktora znam, ktora kupuje swojemu malemu ciuchy w lumpku to moja siostra cioteczna ;D ;-)
 
Powiem wam ze sobie kupuje w lumpie czasmi bo sa mega oryginale rzeczy ale jakos jak nie wiem kto to nosił to dla dziecka nie bardzo jakos sie moge przekonac

Bede po internatach promocji szukać :)
 
emenems tez mi się najbardziej podobał od razu go wzięłam :D

green u mnie nieduży ale fajne rzeczy często są i wybieram takie najmniej zniszczone :p
 
Ja też nie jestem przekonana do kupowania dziecku ciuszków w lumpku. Kilkulatkowi ok. Ale takiemu maleństwu, chyba jednak nie...
Tym bardziej, że w necie można znaleźć nówki sztuki za niewiele większe pieniądze. Oczywiście jak ktoś nie patrzy na metki. ;-)
 
Ja też nie jestem przekonana do kupowania dziecku ciuszków w lumpku. Kilkulatkowi ok. Ale takiemu maleństwu, chyba jednak nie...
Tym bardziej, że w necie można znaleźć nówki sztuki za niewiele większe pieniądze. Oczywiście jak ktoś nie patrzy na metki. ;-)

Chyba bym na cyce upadła zeby jakies mega firmowe kupowac niemowlakowi do zarzygania a po 2 miesiącach do oddania :) ej no prosze cie :D
Dlatego Juti na ciebie licze jak cos trafisz linka podeslesz !
 
reklama
Atkina- świetne ubranka ;)

Ja nie mam problemu z lumpami, połowę szafy i swojej i Poli mam z lumpa. Takie nowe rzeczy to też się po magazynach walają, nie wiadomo gdzie, a takie lumpkowe są odkażone, prane ileś tam razy no i widac co jest dobrej jakości i się nie niszczy, bo w sklepie często się wtopi. Ja to różnie, raz siecióki, raz firmówki, a raz z lumpeksu. Jak mam kase czy jak jest promocja :)
 
Do góry