reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tez mam takie podejście. . kiedyś myślałam inaczej ale mi przeszło :) w pralce na dzieciowyprogram gdzie praktycznie się to gotuje potem prasowanie parowanie :) nowe przecież też się pierze bo nie wiadomo gdzie to leżało :)
 
reklama
Ja co do lumpkow sie nie wypowiem bo takowych tu nie ma :)

Ale za to czesto gęsto są wyprzedaże i tu wyprzedaże to prawdziwe wyprzedaże ,ze np za 2body w h&m z 6£ na 2£ przeceniają.
No i jest jeszcze Primark :)

A w lumpeksie nie umiałabym nawet polować :D
Ja idę do sklepu widzę co jest i biore. Metka ułatwia szukanie :)
A policzyłam w sumie za nowe rzeczy w normalnej cenie czyli 8szt body z długim i 6szt spodenek ze stopkami to £40. Tak wiec niewiele na tutejsze realia. Za to pamietam jak w Polsce za kilka rzeczy w 5-10-15 200zl.
 
Emenems, historia zna takie przypadki,gdzie rodzice tylko firmówki kupowali... dlatego od razu zastrzegłam. :-)

Nie no ja na prwno kupie takie maluteńkir skarpetko/buty converse dla zasady bo jestesmy mega fanami z mezem ale wiesz to dla beki i jedna pare na pamiątkę bardziej.

Powiem ci ze ja chyba nie wiem ile kasy musiałabym miec zeby wydawać na jakies firmówki w tak nieekonomicznym przypadku jak niemowlak :)
 
Powiem wam ze sobie kupuje w lumpie czasmi bo sa mega oryginale rzeczy ale jakos jak nie wiem kto to nosił to dla dziecka nie bardzo jakos sie moge przekonac

Bede po internatach promocji szukać :)

Emenems ja gadałam z położna i powiedziała ze dzieciątko z używanych rzeczy sie niczym nie zarazi prędzej dorosły jak kupuje w lumpkach :)
 
paulettah oo właśnie Tesco Tesco :) jadę tam haha !! może teraz lato to będą przecenione jakieś zimowe śpiworki czy coś :)
 
reklama
Wlasnie o tym myslalam, ze moze inaczej kupowac kilkulatkowi, a inaczej niemowlakowi, ale na pare rzeczy na pewno sie skusze, widzialam wiele z metkami, albo takich ktore wygladaly na prawie nieuzywane ;-)
Ja wlasnie znam takie przypadki, ze kupuje sie tylko oryginalne ciuchy i zabawki :D
Ja zawsze sobie marzylam, ze jak bede miala swoje dziecko to zrobie mu sama z pomoca meza plac zabaw widzialam kiedys takie w jakims programie, rozne struktury, materialy, przedmioty, zamykana piaskownica, potem obowiazkowo jakis domek, mam nadzieje, ze to marzenie spelnie ;-)
 
Do góry