reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja mam upatrzone takie łóżeczko ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ TAPCZANIK GRYKA POŚCIEL KÓŁKA (5320673402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. od razu z wyposażeniem, bo nie chce mi się bawić w dobieranie
Ew. ochraniacz domóię dłuższy
Albo ew. takie ŁÓŻECZKO + TAPCZANIK ZUZIA szuflada, barierka (5301064724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo by nam pasowało do mebli.

Takie mamy- tu polciowy pokoik: Nie tylko różowo...: Bajeczny pokój Poli...
Będzie teraz zamiana pokoi, ale kolorystyka mebli zostaje ta sama, ściany chcę jedynie głądkie kremowe lub białe
 
Sierpniowa to więzadła macicy . Ja tak mam i im późniejsza ciaza czuje sie to bardziej bo macica coraz cięższa. Mam mam bo człowiek głupi zapomina by z pozycji gdzie mogi blisko brzucha wstawać wolno bo wtedy takie upsss jakby ktos mi na żywca wyrywał coś.

Co do tzw werandowania ,przy synu nie praktykowałam bo wcześniak. A i tak dostał hipotermi W DOMU. No i urok jego był taki ,że musiał być owinięty szczelnie bo miał problemy z trzymaniem temperatury z racji niskiej masy ciała. Mysle jednak ,że dzieci zdrowe i urodzone terminowo jak maja tydzien spokojnie na spacery mozna brać.

Simka prawdziwe szaleństwa zakupowe dopiero sie zaczną :)
Ja uwielbiam kupowac ubrania dla dzieci. Syn i córka nie dają juz sie spełnić bo gusta maja i jak cos sie nie podoba nie ubiorą i juz. No ale prawie 7latek i 4latka to jednak swoje zdanie juz maja.

A teraz ponarzekam :) nie wiem co za ograniczony człowiek stwierdził "poranne nudności"...!!! O 1.30 kolacja mnie opuściła.

U mnie mdłości to chyba na 15minut w ciagu doby ustępują.
 
Sierpniowa to więzadła macicy . Ja tak mam i im późniejsza ciaza czuje sie to bardziej bo macica coraz cięższa. Mam mam bo człowiek głupi zapomina by z pozycji gdzie mogi blisko brzucha wstawać wolno bo wtedy takie upsss jakby ktos mi na żywca wyrywał coś.

Co do tzw werandowania ,przy synu nie praktykowałam bo wcześniak. A i tak dostał hipotermi W DOMU. No i urok jego był taki ,że musiał być owinięty szczelnie bo miał problemy z trzymaniem temperatury z racji niskiej masy ciała. Mysle jednak ,że dzieci zdrowe i urodzone terminowo jak maja tydzien spokojnie na spacery mozna brać.

Simka prawdziwe szaleństwa zakupowe dopiero sie zaczną :)
Ja uwielbiam kupowac ubrania dla dzieci. Syn i córka nie dają juz sie spełnić bo gusta maja i jak cos sie nie podoba nie ubiorą i juz. No ale prawie 7latek i 4latka to jednak swoje zdanie juz maja.

A teraz ponarzekam :) nie wiem co za ograniczony człowiek stwierdził "poranne nudności"...!!! O 1.30 kolacja mnie opuściła.

U mnie mdłości to chyba na 15minut w ciagu doby ustępują.

Hahahaha no ja swego czasu miałam wieczorami :D
 
Marcepanek- moja Polka tak przez pierwszy tydzień traciła szybko temp. bo miała dość niską mase urodzeniową, więc cały czas ją mąż kangurował :)
Też mam manię dziecięcych ubranek, jak już będę wiedziałą co będzie to zaszaleję w lumpeksach i outletach, bo mam u siebie dwa fajne
A mdłości współczuję. Mnie łapią czasem, np. teraz, bo rano łyknęłam tran i cały czas go czuję :p
 
A. o właśnie dzisiaj dostawa unię w lumpku a ja kurde gości mam :D ale chyba idę mama ich tak ogarnia i zamecza filmikami z wycieczek które znam już na pamięć haha
 
Tutii ja też jeszcze nie mam nic dla dziecka :( moim zdaniem jeszcze za wcześnie .. wczoraj rozmawiałam z mężem po wizycie i doszliśmy do wniosku że od następnej wizyty tj. 1.09 zaczynamy coś myśleć o rzeczach dla malucha ..

Julia – ta baba to jakiś psychol !! moim zdaniem nie powinna się tak zachować, przecież takim zachowaniem może stracić wiele klientek … Przecież to Twoja decyzja gdzie i u kogo chcesz się leczyć … też jestem za skargą ..

Emenems powodzenia podczas remontu J Jeżeli chodzi o inne dzieci to ja też nienawidzę jak mi ktoś takie małe wciska na ręce – bo nie wiem co zrobić i boję się aby nie uszkodzić :p za to już takie większe to można pobawić i pogadać :p hehe…

Marzenka – najważniejsze że dzisiuś zdrowy J a Ty staraj się dużo odpoczywać i nie przemęczać się :*

Green_parsley – ja też planuję kupić łóżeczko drewniane, będę się starała aby dziecko od początku nauczyć spać w nim

Paulettah my naszą czeszemy jak nam się zechce lub szczotka jej wpadnie nam w ręce, ale przyznaję włosy są wszędzie … szczególnie teraz .. szczerze mówiąc wolę okres zimowy bo jest mniej kłaków z niej :-p

Co do farbowania włosów to ja jakoś zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży pomalowałam całą czuprynę na jeden kolor zbliżony bardzo do moego naturalnego i powiedziałam mężowi że ostatni raz mi maluje włosy bo już mam dość tych wszystkich odrostów :p jak będzie mi schodzić farba to nie będzie tak znać – i nie myliłam się :D

Uff... wreszcie Was nadrobiłam :D rano wizyta, a wieczorem spotkaliśmy się z moją przyjaciółką i jej mężem bo przyjechała do babci :D oj nagadać się nie mogłyśmy a mężowie się z nas zbijali :p jak wróciliśmy do domu kolacja, szybki prysznic - chciałam coś obejrzeć, ale jak tylko przyłożyłam głowę do poduszki nawet nie wiem kiedy usnęłam :D
dziś nad ranem obudził mnie ból kręgosłupa ... potem brzuch dołem i tak jakby jajnik ... cały czas tam gdzie maluch siedzi .. ale to pewnie po wizycie bo ten głupi wziernik potem paluch zanim przeszedł do usg to nacierpiałam się bo bolało :(
a dziś u mnie upał ma być nawet 40 stopni :confused2: masakra póki jeszcze mam cień na balkonie to korzystam i pranie robię :p hehe ..
 
Niezłe jesteście z tymi zakupami.
Ja na razie muszę wziąć się za stworzenie listy. Bo nie posiadam absolutnie nic. Więc najpierw lista z podziałem na kategorie. Potem trzeba się doedukować w poszczególnych rzeczach i pewnie od września zacznę kupować pomału elementy wyposażenia. Ciuszki zostawię sobie na sam koniec na grudzień chyba. Bo wtedy będę miała już jako-takie pojęcie o wielkości dzidzi.

Macie takie swoje listy? Może stworzymy osobny wątek, gdzie będziemy wrzucać takie swoje propozycje zakupowe? Bo ja mam wrażenie, że tego jest jakaś masa nie do ogarnięcia...
 
reklama
Niezłe jesteście z tymi zakupami.
Ja na razie muszę wziąć się za stworzenie listy. Bo nie posiadam absolutnie nic. Więc najpierw lista z podziałem na kategorie. Potem trzeba się doedukować w poszczególnych rzeczach i pewnie od września zacznę kupować pomału elementy wyposażenia. Ciuszki zostawię sobie na sam koniec na grudzień chyba. Bo wtedy będę miała już jako-takie pojęcie o wielkości dzidzi.

Macie takie swoje listy? Może stworzymy osobny wątek, gdzie będziemy wrzucać takie swoje propozycje zakupowe? Bo ja mam wrażenie, że tego jest jakaś masa nie do ogarnięcia...

Moj maz jakas tam ma :D
No ja z zakupami pełna para czekam do wrzesnia bede dokładnie po 3 wizytach :D 14.08 polowkowe w NO, 22.08 rodzinny w NO a ba posczatku wrzesnia połówkowe w Polsce :D
 
Do góry