reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny co do ruchów to wyczytałam w mądrej książce ze ruchy płodu pojawiają się między 14 a 26 tyg. ciąży a zazwyczaj między 18 a 22 tyg. Więc spoko nie panikujmy:)
 
reklama
Dziewczyny, ja na razie nic nie piszę na bieżąco, bo czytam wasze wpisy od początku. Strasznie tego dużo. Jestem dopiero na 200 stronie z 797 :) Pisałam kilka dni temu, że od 24 do 27 lipca byłam w szpitalu, bo krwawiłam po stosunku. Ale przed chwilą zaczęłam znowu plamić :((( Biorę Duphaston 3 razy dziennie 1 tabletka. Teraz w panice wzięłam dwie tablettki pod rząd. Tak mi źle :(( Troszkę boli mnie brzuch jak na okres. Jutro o 18:00 mam wizytę kontrolną poszpitalną u lekarza. Nie wiem czy czekać tyle? Umrę z nerwów
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja na razie nic nie piszę na bieżąco, bo czytam wasze wpisy od początku. Strasznie tego dużo. Jestem dopiero na 200 stronie z 797 :) Pisałam kilka dni temu, że od 24 do 27 lipca byłam w szpitalu, bo krwawiłam po okresie. Ale przed chwilą zaczęłam znowu plamić :((( Biorę Duphaston 3 razy dziennie 1 tabletka. Teraz w panice wzięłam dwie tablettki pod rząd. Tak mi źle :(( Troszkę boli mnie brzuch jak na okres. Jutro o 18:00 mam wizytę kontrolną poszpitalną u lekarza. Nie wiem czy czekać tyle? Umrę z nerwów

Ja na twoim miejscu pojechalabym do szpitala
 
Ale nie bedziesz sobie wyrzucała ze czegos nie zrobiła - pozatym duphaston jest słabszy niz luteina - niech ci dadzą najelepiej lutinusa dopochwowego ma najlepsza wchlanialnosc i to z 3x2 setki

Dokładnie ja tak brałam jak miałam plamienie i po 3 dniach sie skończyło i odpukać nigdy nie wróciło :)
 
Poleciało tak, że majtki się zabrudziły i jak podtarłam raz to na papierze było, a drugi raz jak podtarłam to nie było już krwi. Zmieniłam bieliznę i na razie czysto. To pewnie przez to, że wczoraj chodziłam po lesie i się zmęczyłam :( Wezmę więc magnez i Nospę. Dzwoniłam do lekarza, tego co jutro mam wizytę o 18:00. On ma gabinet też w domu. Powiedział, że jak mi jeszcze poleci, to mam przyjechać o 20:00, a jak nie to czekać do jutra.... Ostatnio było dużo więcej krwi, ale wtedy był stosunek, a teraz od tygodnia już nie.
 
reklama
Marzenka ja też bym pojechała. Najwyżej powiedz im że lezysz i mimo to plamisz. Może dobrze by było jakby położyli cie na patologii ciąży na parę dni i poobserwowali.
 
Do góry