reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Marzenka od mojego lekarza wiem, że niestety na naszym etapie ciąży może tsk się zdarzać. Na szczęście nie musi to oznaczać najgorszego. Jeśli plamienie jest delikatne to najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie dodatkowej dawki leków i leżenie. W szpitalu niestety ponad to nic Ci nie zrobią. Dobrze, że zadzwoniłas do niego i w razie czego Cię przyjmie.
Leż i nie stresuj się. Trzymam kciuki za Was.
 
reklama
A jeśli nie czujesz się bezpiecznie w domu to nie patrz na nic tylko jedź do szpitala. Twój komfort psychiczny jest teraz bardzo ważny.
 
popatrzcie co ta mała gaduła Oliwier dziś do mnie powiedział.

-mami?
-co Oluś?
-jaką masz wielką pupkę...

bardzo mnie podbudował, akurat po tym jak zjadłam 2 miski zupy ;)
no i zapisałam się na USG w Luxmedzie, ale muszę za to swoją wiz przełożyć na następny dzień lub 2 godz później. jedziemy razem z mężem :)


Acha Marzenko może po prostu jakieś naczynko Ci pękło? jeżeli krew była brązowa, to znaczy że stara i ustało. Ale i tak bym jechała sprawdzić. Trzymaj się i daj znać :) :*
 
popatrzcie co ta mała gaduła Oliwier dziś do mnie powiedział.

-mami?
-co Oluś?
-jaką masz wielką pupkę...

bardzo mnie podbudował, akurat po tym jak zjadłam 2 miski zupy ;)
no i zapisałam się na USG w Luxmedzie, ale muszę za to swoją wiz przełożyć na następny dzień lub 2 godz później. jedziemy razem z mężem :)


Acha Marzenko może po prostu jakieś naczynko Ci pękło? jeżeli krew była brązowa, to znaczy że stara i ustało. Ale i tak bym jechała sprawdzić. Trzymaj się i daj znać :) :*

Hahahahha dobry :)

Mnie tak kiedys moja siostrzenica ktora jest wyczulona na zadbane kobiety sama nie wyjdzie na krok z domu bez fryzury, i jak kiedys przyjechałam pracowałam cała noc potem e samochod samolot i byłam 26 godzin na nogach i sie z nia witam s ona - fajnie ze jestes idz sie wymaluj :D

Mysle ze twój syn docenia kobiece kształty :)
 
Moje doświadczone mamy - jakie kombinezony mam ogladac tzn jaka wielość zeby mi starczyło do konca zimy ?? Ile dziecko mi urośnie ?
 
Max 62 naprawde to moim zdaniem mmax!

Dzieki - bo wlasnie szukam ile musze wydac i kombinezon u mnie to numer jeden bo ze szpitala nie wyjde ... Wogole nie wiem jak to zorbic jak parkingu podziemnego nie ma w szpitalu na dworzu minus 20 i ja ubiore dziecko a potem mam od razu rozbierać w samochodzie zeby nie przegrzać ? I potem na 3 metry z samochodu do domu znowu ... Nie wiem jak to ogarnac.

Za to w domu bedzie mega goraco bo js grzeje kominkiem a to zawsze jedt koło 28 stopni w domu wiec nie wiem jakie ciuszki kupowac - zgłupiałam ogolnie
 
reklama
Dzieki - bo wlasnie szukam ile musze wydac i kombinezon u mnie to numer jeden bo ze szpitala nie wyjde ... Wogole nie wiem jak to zorbic jak parkingu podziemnego nie ma w szpitalu na dworzu minus 20 i ja ubiore dziecko a potem mam od razu rozbierać w samochodzie zeby nie przegrzać ? I potem na 3 metry z samochodu do domu znowu ... Nie wiem jak to ogarnac.

Za to w domu bedzie mega goraco bo js grzeje kominkiem a to zawsze jedt koło 28 stopni w domu wiec nie wiem jakie ciuszki kupowac - zgłupiałam ogolnie
Powiem ci na wyjscie ubierzez go niezasuwajac i przed samym wyjsciem dopiero zasun kombinezon i kup najlepiej rozsuwany na dwie nogi i w aucie tak samo bym rozsunela zeby sie niezgrzalo dzidzi i przed dojazdem do domu przykrecac ogrzewanie w aucie i zasun i wyjdz :-) tak bym zrobila :p zrozumialas o co mi chodzi ??
 
Do góry