reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Paulettah moj narzeczony ma tunele, kolczyk w brwi i w tym takim jezyczku w uchu :) jego mamuska w brwi tez na i w uszach chyba po 4 :) a siostra w nosie i uszach :) i kazdy ma wielki tatuaz na plecach :p

Vivienne ja tez schiza zlapalam.. czulam dzidzie wczesnoej a od jakiegos czasu juz nie :( a wizyta 17

Oj tam już niebo to chodzi sama miałam dready i kolczyk w ustach i nosie ale jak poszłam do pracy to realia wymagały jednak innego wyglądu - taki mamy klimat hehe. A facetów to tez miałam rożnych już sie nie będę rozpisywać :D wiem ze co do fryzur czy kolczyków nie będę miała problemu żeby dziecku pozwolić ale tunele czy tatuaż w wieku np 15 lat moze być dla mnie problemem...

Ja tez nie czuje dzieciaczków i sama sie schizuje przecież byłam tydzień temu na usg i było ok i nie wiem czy sobie wkręcam czy coś jest złe chyba tez sie przjade do szpitala bo coninnego pozostaje..
 
reklama
green - to nieźle :) mogłabyś przyjsc do mojej córy :) Juz ponad rok temu jak mąz do niej powiedział że ładną ma spódnieczke to ona do niego - tato, to nie spódnica tyko sukienka .. ! miała racje, przedwczoraj z tym samym tekstem wyskoczyła do wujka... zdziwiłam się mega bo nigdy jej na to nie zwracałam uwagi, nie wiem gdzie się nauczyła :D Byłam w szoku hehe :)
A co do rocznic to moze poszaleje za rok, za rok jesienią rodzice będę mieli 40-sta rocznice ślubu :) ale nie wiem czy ich przebije bo na 39, czyli w tym roku jadą na wycieczke zwiedzac sanktuaria europy :D - austria, francja, hiszpania i portugalia :) może być ciezko heh ale moze z siostrami damy rade :)
 
widze ze juz wstalyscie :p

my dzis do 10 spalismy :)

co do tego ze dziecko bedzie chcialo tunele czy tam kolczyk - najpierw rozmowa, pozniej sie zobaczy. na to moge sie ewentualnie zgodzic, na tatuaz nie, chyba ze po 18 i jak samo na niego uzbiera. nie chce stosowac kar, zakazow bo to calkiem odwrotny skutek przynosi - niestety wiem po sobie bo moja matka to stosowala. a reszte zycie pokaze, ale juz teraz widze ze jestem inna matka dla Oliwiera niz moja dla mnie.

pamietam ile mialam krzyku o dodatkowe kolczyki w uchu mimo ze skonczylam 18lat i za wlasna kase... boze.



dzis chyba pomidorowke ugotuje, ale taki gorac ze sie az nie chce. mielismy jechac na plaze ale moze jak slonce zejdzie pojedziemy bo inaczej to ja zejde. :p
 
green - to nieźle :) mogłabyś przyjsc do mojej córy :) Juz ponad rok temu jak mąz do niej powiedział że ładną ma spódnieczke to ona do niego - tato, to nie spódnica tyko sukienka .. ! miała racje, przedwczoraj z tym samym tekstem wyskoczyła do wujka... zdziwiłam się mega bo nigdy jej na to nie zwracałam uwagi, nie wiem gdzie się nauczyła :D Byłam w szoku hehe :)
A co do rocznic to moze poszaleje za rok, za rok jesienią rodzice będę mieli 40-sta rocznice ślubu :) ale nie wiem czy ich przebije bo na 39, czyli w tym roku jadą na wycieczke zwiedzac sanktuaria europy :D - austria, francja, hiszpania i portugalia :) może być ciezko heh ale moze z siostrami damy rade :)

Moi tez :) 25 wrzesnia za rok 40 rocznica !
 
Nie czułam jeszcze takich konkret ruchów, niby nie mam plamien, krwi, nic nie boli, to chyba powinno być dobrze, nie..? Brr , ta niepewność dobija. Jakoś przy Marysi wszystko było łatwiej...
 
Hej dziewczyny! Jakie ja miałam dzisiaj przygody! Poszłam z siostrąi szwagrem do kościoła i zrobiło mi się tak okropne słabo ze ledwo wyszłam, masakra. Cała msze przesiedzialam bo co chciałam wstać to odrazu słabo i czarno przed oczami. A jak powiedziałam mężowi to skwitowal " widzisz to znak ze nie możesz tam chodzić bo tam się same złe rzeczy dzieją"
 
reklama
Hej dziewczyny! Jakie ja miałam dzisiaj przygody! Poszłam z siostrąi szwagrem do kościoła i zrobiło mi się tak okropne słabo ze ledwo wyszłam, masakra. Cała msze przesiedzialam bo co chciałam wstać to odrazu słabo i czarno przed oczami. A jak powiedziałam mężowi to skwitowal " widzisz to znak ze nie możesz tam chodzić bo tam się same złe rzeczy dzieją"

Ej jakbym słyszała mojego m :D
 
Do góry