reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Piekna!!!
Duzy projekt :)
O jak masz jakies fajne pomysły i techniki ja chętna :)
Chociaz czuje ze przy dziecku hobby teoche upadnie :)

Mi sie bardzo podoba styl skandynawski i sobie wymyśliłam teraz ze chce deski na ścianie po tej stronie łóżka gdzie jest zagłówek ale chyba sama nie dam rady tego ogarnąć :( na salon tez mam już nowy pomysł i korytarz śle to musi jeszcze poczekać :)

A ci do technik to ja w tym nowa - papier ścierny i farba akrylowa ale warstw poszło chyba z 6 :)
 
reklama
Widzę ze temat pokoikow a ja mam od wczoraj schize ze hej... Nijak nie czuję tego bąbla a w 17 tc to gdzie mógłby się schować... Wizyta za tydzień chyba nie wytrzymam...
 
Paulettah moj narzeczony ma tunele, kolczyk w brwi i w tym takim jezyczku w uchu :) jego mamuska w brwi tez na i w uszach chyba po 4 :) a siostra w nosie i uszach :) i kazdy ma wielki tatuaz na plecach :p

Vivienne ja tez schiza zlapalam.. czulam dzidzie wczesnoej a od jakiegos czasu juz nie :( a wizyta 17
 
Mi sie bardzo podoba styl skandynawski i sobie wymyśliłam teraz ze chce deski na ścianie po tej stronie łóżka gdzie jest zagłówek ale chyba sama nie dam rady tego ogarnąć :( na salon tez mam już nowy pomysł i korytarz śle to musi jeszcze poczekać :)

A ci do technik to ja w tym nowa - papier ścierny i farba akrylowa ale warstw poszło chyba z 6 :)

Podesle ci pare pomysłów bo moze obejdzie sie bez desek a bedzie po skandynawsku:)

Mysiaka - ja mam w uchu 9:) tyle ze nie nosze bo bhp w pracy niestety zabrania - na hale produkcyjna bym wejść nie mogła jakbym miała takze obrączek oboje nie nosimy sa jak nowiutkie i tylko jak na urlop jedziemy hahah:)
Za gowniarza miałam nos i brode przekłute ale wyjęłam bo wydaje mi sie ze lepeiej bez wygladam - ale chce zrobic jesCxe w uchu w taki sposob ze to bhp sie nie przyczepi :)

No mama mojego faceta na pewno młodsza od mojej z 20 lat :) prwnie nie ma 50 heheh
 
Vivienne, Misiaka, też mam takie odczucia, czasem czesciej czuję mlauszka, czasem sałbiej albo wcale.. pocieszam się tym, ze to w sumie jeszcze wczesnie i moze tak byc.. nawet rano raz leze i czuje a innego dnia nie. Wczoraj bylismy na grillu i dostałam piłką taką do nogi w brzuch.. delikatnie, niechcacy leciałą odbiła się od ziemi i nawet nie wiedziałam kiedy trafiął w podbrzusze.. na szcescie nie nie bolało ani nic .. ale skuz był, leżałam dizs rano żeby coś poczyć i nic :( ale wpdłam na pomysł zeby zjesc coś słodkiego, poszłam po wafelki w czekoladzie, poleżałam chwile i kilka kopniaków dostałam więc się uspokoiłam :) Ogólnie to żeby coś poczyć to musze chwilke posiedziec bez ruchu, az maluch chyba bujania nie czuje i wtedy się odzywa :)

Co do pokoju :) u nas bedzien a scianach goracy pisaek :D meble ciemne, łózeczko nie wiem jeszcze jakie .. myslałamo turystycznym zeby było mobilne, ale moze coś zamówie jednak pod kolor mebli :) a po reszcie domu przyniose sobie kondolke po starszej córce.. w sumie tylko na budce ma troche różowego (różowo - szaro - białego) a cała jest czarna, alufelgi ma błyszczące haha to będzie pasowac, miałam sprzedawac ale jak mam dostac 200 czy 300 zł za cały wózek 2 w 1 to nie wiem czy jest sens :) Moze sprzedam dopiero jak maluch z gondolki wyrosnie :) albo oddam za darmo juz wtedy hehe :)
 
reklama
Vivienne, Mysiaka ja też wczoraj nie czułam tych bulgotań. Ale one u mnie są tak delikatne i nieregularne, że staram się nie schizować. Brzuch dziś już nie boli. Ale mam nauczkę, że muszę na prawdę zwolnić tempo. Bałam się wczoraj, że coś znów się wydarzy...

Emenems, Paulettah ale z Was zdolne bestie!!! Ja umiem skręcać szafki, kłaść tapety itp, ale nigdy nie przerabiałam mebli. Choć mam pomysł na kwietnik na zioła z palet do nowego mieszkania na taras i pewnie wtedy sprawdzę czy umiem.

Ja pokoik dla maluszka chciałabym w kolorach szarości z białymi mebelkami i do tego pastelowe dodatki, które ożywią. Ale to wstępna koncepcja. Niedługo wizyta u architekta bo chcę trochę przebudować nasze nowe mieszkanie.

A do gina na usg idę w środę. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że dzidziuś będzie w dobrej formie, bo chcemy poprosić o filmik z badania ns płycie. W przyszły weekend mamy najazd teściów. Ehhh...
 
Do góry