reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja wam powiem ze do różu nic nie mam :) wiadomo jak ktoś wyglada jak landryna to nie ale elementy różowe ni akurat podchodzą sama mam malinowe spodnie i kilka takich koszulek już bardziej fioletu nie lubię jakoś tak mnie razi. No i różowe ściany w pokoju to tez nie bardzo ale akcenty już tak :) róż biel i szarość ładnie wyglądają moim zdaniem w wystroju wnętrz :)



ja mam jakieś obrzydzenie, ja widziałam córki koleżanek całe w różu to mi serio niedobrze było. barbie jakoś zniosę, ale nie ten róż - usta, paznokcie, ubrania no rzyg.
 
reklama
Ja to na metalu wychowana jestem terez wracam do rocka klasycznego z lat 70/80 ale swoich ulubieńców mam tych samych metallica kron slipknot disturbed itp itd... W sumie sporo tego jest

Bardo długo ubierałam sie tylko na czarno z 15 lat teraz rożnie ale na pewno nie kolorowo bo jakos zle sie czuje, mam białe czarne i zwykle jeansy czasami jakas koszula s kratę wpadnie - generalnie tak samo od 20 lat tyle ze doszły jakies kolory i garderoba rozsądna czyli do babci na obiad Jahahah

Moja młodość w pigułce
Zobacz załącznik 703746

Oj tak i ten browar i faja :D tez mam gdzieś takie hehe
 
Oj tak i ten browar i faja :D tez mam gdzieś takie hehe

Hahhahaha noooo :)
To teraz z Pragi byłam e marcu dawno tak nie balowalam a aie okazało ze tsm mozna w srodku jeszcze palic to zrobiłam sobie fote jakich juz nie ma z browarem i petem hahaha noo oczywiscie czarne ciuchy bo jakos takos bezpiecznie sie czuje :D
Dobrze mi z tym mam nadzieje ze nie zamienię sie w stara jęczącą mamuśkę :D
 
A ja wam powiem ze do różu nic nie mam :) wiadomo jak ktoś wyglada jak landryna to nie ale elementy różowe ni akurat podchodzą sama mam malinowe spodnie i kilka takich koszulek już bardziej fioletu nie lubię jakoś tak mnie razi. No i różowe ściany w pokoju to tez nie bardzo ale akcenty już tak :) róż biel i szarość ładnie wyglądają moim zdaniem w wystroju wnętrz :) np

Zobacz załącznik 703747

Moze ci sie moj pokoj do malowania spodoba
ImageUploadedByForum BabyBoom1438462150.003634.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438462150.003634.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438462150.003634.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 62
Hahhahaha noooo :)
To teraz z Pragi byłam e marcu dawno tak nie balowalam a aie okazało ze tsm mozna w srodku jeszcze palic to zrobiłam sobie fote jakich juz nie ma z browarem i petem hahaha noo oczywiscie czarne ciuchy bo jakos takos bezpiecznie sie czuje :D
Dobrze mi z tym mam nadzieje ze nie zamienię sie w stara jęczącą mamuśkę :D

Ja tak wczoraj gadałam z m i on mówi - a co zrobisz jak ci przyjdzie w wieku 15 lat z petem i powie ze chce sobie tunele zrobić? Jak zareagujesz?

I powiem wam ze mnie zabił. Bo moja matka mi sie nie wycinała w wyglada robiłam co chciałam sie nie czepiała i wiem ze dzieciak ma prawo wyrazić siebie ale to jakoś tak trudniej przychodzi jak wiesz np jak cieżko to palenie jest potem rzucić
 
Ja tak wczoraj gadałam z m i on mówi - a co zrobisz jak ci przyjdzie w wieku 15 lat z petem i powie ze chce sobie tunele zrobić? Jak zareagujesz?

I powiem wam ze mnie zabił. Bo moja matka mi sie nie wycinała w wyglada robiłam co chciałam sie nie czepiała i wiem ze dzieciak ma prawo wyrazić siebie ale to jakoś tak trudniej przychodzi jak wiesz np jak cieżko to palenie jest potem rzucić

Ja nie mam pojecia jak zareaguje ... Maz chyba bardziej liberalny jest bo jego 11 corka robi sobie ombre i pn nic złego w tym nie widzi.
Ja byłam bardzo problematycznym dzieckiem dla rodzicow - katolicka rodzina i dziecko z piekła rodem ... Miałam wojny w domu o wzyStko .. Ehhh zajebiscie było hahah nie miałoby to prwnie takiego uroku jakby tak rodzicow nie denerwowało. Do dzis i powtarzam ze wyszło na moje bo zawsze im powtarzałam ze ze mna jest wszystko w porzadku :)
Teraz mama sama mi kupuje czarne bluzki i pierwszy skórzany płaszcz tez mam od mamy hehe no ale bywało grubo oj bywało ...
Wiec nie wiem co ja zrobie
 
Ja nie mam pojecia jak zareaguje ... Maz chyba bardziej liberalny jest bo jego 11 corka robi sobie ombre i pn nic złego w tym nie widzi.
Ja byłam bardzo problematycznym dzieckiem dla rodzicow - katolicka rodzina i dziecko z piekła rodem ... Miałam wojny w domu o wzyStko .. Ehhh zajebiscie było hahah nie miałoby to prwnie takiego uroku jakby tak rodzicow nie denerwowało. Do dzis i powtarzam ze wyszło na moje bo zawsze im powtarzałam ze ze mna jest wszystko w porzadku :)
Teraz mama sama mi kupuje czarne bluzki i pierwszy skórzany płaszcz tez mam od mamy hehe no ale bywało grubo oj bywało ...
Wiec nie wiem co ja zrobie

Coś czuje ze ta ciąża to dopiero początek wyzwania i ze w sumie to z czasem wcale lepiej nie będzie :D
 
No :)

Ej ty masz pokój do malowania? :D zazdrość! :D

No na dole mamy jeden pokoj i sobie go przywłaszczyłam - ogonie służy za gościnny, jest tam kanapa rogówka, szafka z moimi pamietakami cała zawalona i ze zdjęciami itp :) i jest na przeciwko łazienki a ze zawsze marzyłam o toaletce to sobie zrobiłam - ale zawsze goście tam nocują. Maz Ma swoj na ogorze w męskich plakatach sportowych i z konsola :)
Dlatego musimy dobudować pokoj dziecka :)
Ogolnie ob tak ładnie nie wyglada na codzień... Teraz wyglada takImageUploadedByForum BabyBoom1438462685.850308.jpg

Same porozwalany kosmetyki hahahah ale mam zdjecie pokazowe to widziałas :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438462685.850308.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438462685.850308.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 64
reklama
No na dole mamy jeden pokoj i sobie go przywłaszczyłam - ogonie służy za gościnny, jest tam kanapa rogówka, szafka z moimi pamietakami cała zawalona i ze zdjęciami itp :) i jest na przeciwko łazienki a ze zawsze marzyłam o toaletce to sobie zrobiłam - ale zawsze goście tam nocują. Maz Ma swoj na ogorze w męskich plakatach sportowych i z konsola :)
Dlatego musimy dobudować pokoj dziecka :)
Ogolnie ob tak ładnie nie wyglada na codzień... Teraz wyglada takZobacz załącznik 703751

Same porozwalany kosmetyki hahahah ale mam zdjecie pokazowe to widziałas :)

Ty nie narzekaj nie jest zle :) i zajebiaszcze zasłony!
 
Do góry