reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Emenems to my z tej samej ekipy. Ja do tych Twoich kapel, które uwielbiam dodałabym jeszcze Manowar, Nightwish, Nirwanę itp. :-)

Też czarny królował w mojej szafie przez lata. Teraz pojawiają się też kolory. :-)

Ciekawe jak zareagowałabym jak by mi dziecko przyszło x jakimś hip hopem albo Biberem do słuchania... Chyba będę od początku w swoich klimatach chować... ;-)
 
A dodam ze meble robiłam sama ze starych gratow ... Krzesło czarne było znalezione w miejscu do wyrzucenia :)

To tez z trgo pokoju tez sama robiłam
ImageUploadedByForum BabyBoom1438463316.474177.jpg
Aktualnie koło babci jesCxe kest dziadek i pare innych bibelotów z młodości ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438463316.474177.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438463316.474177.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 59
Emenems to my z tej samej ekipy. Ja do tych Twoich kapel, które uwielbiam dodałabym jeszcze Manowar, Nightwish, Nirwanę itp. :-)

Też czarny królował w mojej szafie przez lata. Teraz pojawiają się też kolory. :-)

Ciekawe jak zareagowałabym jak by mi dziecko przyszło x jakimś hip hopem albo Biberem do słuchania... Chyba będę od początku w swoich klimatach chować... ;-)

Oj powiem ci ze nie ma reguły. Kumpela i starszy brat zapaleńcy iron Maiden a środkowy brachol techno i disco polo :D sami mówią na niego odmieniec i nie maja pojęcia czemu tak sie stało :)
 
A dodam ze meble robiłam sama ze starych gratow ... Krzesło czarne było znalezione w miejscu do wyrzucenia :)

To tez z trgo pokoju tez sama robiłam
Zobacz załącznik 703752
Aktualnie koło babci jesCxe kest dziadek i pare innych bibelotów z młodości ;)

No i bomba :) wyglada super. Ja po moich zmaganiach z komoda efekt uzyskałam taki ImageUploadedByForum BabyBoom1438463469.088507.jpg

A była taka czarnobrazowa
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438463469.088507.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438463469.088507.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 60
Emenems to my z tej samej ekipy. Ja do tych Twoich kapel, które uwielbiam dodałabym jeszcze Manowar, Nightwish, Nirwanę itp. :-)

Też czarny królował w mojej szafie przez lata. Teraz pojawiają się też kolory. :-)

Ciekawe jak zareagowałabym jak by mi dziecko przyszło x jakimś hip hopem albo Biberem do słuchania... Chyba będę od początku w swoich klimatach chować... ;-)

Hahaha ja do tego mowilam mezowi ze jsk urodzi nam sie mały rudy grubasek nie lubiący cwiczyc tylko z pączkiem w reku tez bedxiemy musieli zaakceptować jego inność i uszanować ;)
No jeszcze moge within temptation dorzucic albo children of bodom.. Nirvana klasyk :)
Ja z czarnego nigdy nie wyrosnę raczej .. Kolory uzywam bezpieczne:D

A maz tylko taka mnie zna i raz szlam na kawe z koleżankami i aie ubieram i se mowie " nie na czarno nie na czarno ubierz cos innego" godzine wybierałam - pytam meza " i co?" A on " nie pajacuj" hahahsha padlam :D ubrałam sie na czarno a on " teraz jakos normalnie wygladasz "
Dodam ze on nie ma nic wspólnego z takim rockowym stylem :) a lubi i w 100% zaakceptował te dziwactwa :)
 
reklama
Do góry