reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Paulettah spokojnie. To tylko rzecz nabyta. A zdrowie twoje i maluchów ważniejsze.

Emenems Ty zajebista byłaś przed ciążą, więc teraz musisz trochę więcej przybrać. Jakaś sprawiedliwość musi być! ;-)

Limonka dziękuję u mnie ok. Choć dziś się trochę przemęczyłam bo sprawy z nowym mieszkaniem załatwialismy i trochę się boję czy będzie ok. Ale staram się nie panikować.
Co do bajek, to my też niebawem zmienimy repertuar seriali. ;-)

Ja też nie cierpię różu!!! A powiem Wam że ciężko znaleźć ubranka dla dziewczynek bez choćby małej jego wstawki. Przerabiam to od 1,5 roku na naszych chrześnicach.

Moze i tak ale nie zmienia to faktu ze sytuacja wkirwia bo auto mamy nowe sporo na nie oszczędzalismy a tutaj coś takiego można szału dostać...
 
reklama
Paula niedziwie ci się,tez bym się wkur..łaco do pomyłki płci moja jedna kolezanka miala mieć chłopca a urodziła dziewczynke a druga tak samo jeszcze w dniu porodu miała usg i chłopak a jak urodziła dziewczynke to nie wiedzieli jak maja jej to powiedzieć,ja mam pokój zielony dla syna dopiero co malowaliśmy i jedna ściana w fototapecie cars i firanki chciał scooby doo a teraz ma być również synus wie ulokuje ich na razie razem
 
Ja myśle żeby pokoik zrobić mniej więcej tak : ImageUploadedByForum BabyBoom1438449868.971616.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438449868.971616.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438449868.971616.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 80
Ślicznie!!!

Ja zaczynam łapać stresa. Od kilku godzin boli mnie brzuch. Trochę dziś chodziłam załatwiać różne rzeczy i chyba się przeforsowałam. :-(
 
Hej, hej!
Aktina, gratuluje synka i dobrych wynikow! Nareszcie mozesz odetchnąć:)

Paulina, pytałas wczesniej o pomyłki w określaniu plci, ja znam osobiście 2 przypadki kiedy miała byc dziewczynka a okazało sie, ze jest chłopiec. W druga stronę rzadziej sa pomyłki, chyba, ze u dziewczynki narządy sa opuchnięte i mogą byc mylone z chlopiecymi.
W ogole to za Twoim przykładem, wyciągnęłam z szafy kurtkę zimowa, zeby sprawdzić jej stan i usłyszałam od mojego K następujący tekst: "o juz szykujesz PLANDEKE na zimę?", padlam:D

Juti, Marcepanku jak sie czujecie?

Jesli chodzi o seriale to oglądałam ich kiedys masę, teraz na tapecie jest swinka peppa, ben & Holly no i masza i niedźwiedź... :D

Jesli chodzi o kilogramy to jak z Waszymi facetami? Moj jak byłam w pierwszej ciazy przytył chyba wiecej ode mnie... I to głownie przeze mnie, ciagle miałam jakies zachcianki, zachciało mi coli, ja lyczek, no to on dopilal cały litr itd:)


Moj to wazy 73 :) zje obiad i za pil godziny do kibla hahah watpie zeby przytyl a moglby tak 80 wazyc
 
reklama
Do góry