reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny, jak czytam, ile Wam przybyło kg w ciąży i jak się pilnujecie to szczerze podziwiam... :szok: Ja już przybrałam 3,5 kg (17tydzień, prawie 18). Od przedwczoraj dopiero zaczęłam selekcję - co jem, a czego nie ruszam. Te kilogramy to z mojego łakomstwa + podkarmiania przez mojego ukochanego. Jak pomyślę, że to wszystko trzeba będzie zgubić po porodzie... Jedyne, co mnie pociesza, to to że rodzę w styczniu, więc jest szansa, że do lata się uda ;)
 
reklama
Dziewczyny, jak czytam, ile Wam przybyło kg w ciąży i jak się pilnujecie to szczerze podziwiam... :szok: Ja już przybrałam 3,5 kg (17tydzień, prawie 18). Od przedwczoraj dopiero zaczęłam selekcję - co jem, a czego nie ruszam. Te kilogramy to z mojego łakomstwa + podkarmiania przez mojego ukochanego. Jak pomyślę, że to wszystko trzeba będzie zgubić po porodzie... Jedyne, co mnie pociesza, to to że rodzę w styczniu, więc jest szansa, że do lata się uda ;)

Jezeli urodzisz SN i uda ci sie bez rozcinania i pękania to bardzo szybko mozna zaczac cwiczyc - ja do lata bede gwizda i koniec hahahaah
 
Dziewczyny, jak czytam, ile Wam przybyło kg w ciąży i jak się pilnujecie to szczerze podziwiam... :szok: Ja już przybrałam 3,5 kg (17tydzień, prawie 18). Od przedwczoraj dopiero zaczęłam selekcję - co jem, a czego nie ruszam. Te kilogramy to z mojego łakomstwa + podkarmiania przez mojego ukochanego. Jak pomyślę, że to wszystko trzeba będzie zgubić po porodzie... Jedyne, co mnie pociesza, to to że rodzę w styczniu, więc jest szansa, że do lata się uda ;)


3,5 kg w 17 tc to dużo? Ja już w 15 przybrałam tyle, mój gin mówi, że jest dobrze...może dlatego, że przed ciążą miałam niedowagę. Z resztą te kg przybyły tylko w brzuchu i piersiach, reszta ciała na razie bez zmian.
 
3,5 kg w 17 tc to dużo? Ja już w 15 przybrałam tyle, mój gin mówi, że jest dobrze...może dlatego, że przed ciążą miałam niedowagę. Z resztą te kg przybyły tylko w brzuchu i piersiach, reszta ciała na razie bez zmian.

No mi tez brzuch ale cycki troszke tylko ....ale mierze ze w biodrach i nie ma zmian :)
 
Hej, hej!
Aktina, gratuluje synka i dobrych wynikow! Nareszcie mozesz odetchnąć:)

Paulina, pytałas wczesniej o pomyłki w określaniu plci, ja znam osobiście 2 przypadki kiedy miała byc dziewczynka a okazało sie, ze jest chłopiec. W druga stronę rzadziej sa pomyłki, chyba, ze u dziewczynki narządy sa opuchnięte i mogą byc mylone z chlopiecymi.
W ogole to za Twoim przykładem, wyciągnęłam z szafy kurtkę zimowa, zeby sprawdzić jej stan i usłyszałam od mojego K następujący tekst: "o juz szykujesz PLANDEKE na zimę?", padlam:D

Juti, Marcepanku jak sie czujecie?

Jesli chodzi o seriale to oglądałam ich kiedys masę, teraz na tapecie jest swinka peppa, ben & Holly no i masza i niedźwiedź... :D

Jesli chodzi o kilogramy to jak z Waszymi facetami? Moj jak byłam w pierwszej ciazy przytył chyba wiecej ode mnie... I to głownie przeze mnie, ciagle miałam jakies zachcianki, zachciało mi coli, ja lyczek, no to on dopilal cały litr itd:)
 
Hej, hej!
Aktina, gratuluje synka i dobrych wynikow! Nareszcie mozesz odetchnąć:)

Paulina, pytałas wczesniej o pomyłki w określaniu plci, ja znam osobiście 2 przypadki kiedy miała byc dziewczynka a okazało sie, ze jest chłopiec. W druga stronę rzadziej sa pomyłki, chyba, ze u dziewczynki narządy sa opuchnięte i mogą byc mylone z chlopiecymi.
W ogole to za Twoim przykładem, wyciągnęłam z szafy kurtkę zimowa, zeby sprawdzić jej stan i usłyszałam od mojego K następujący tekst: "o juz szykujesz PLANDEKE na zimę?", padlam:D

Juti, Marcepanku jak sie czujecie?

Jesli chodzi o seriale to oglądałam ich kiedys masę, teraz na tapecie jest swinka peppa, ben & Holly no i masza i niedźwiedź... :D

Jesli chodzi o kilogramy to jak z Waszymi facetami? Moj jak byłam w pierwszej ciazy przytył chyba wiecej ode mnie... I to głownie przeze mnie, ciagle miałam jakies zachcianki, zachciało mi coli, ja lyczek, no to on dopilal cały litr itd:)

Hahahahahah teoj maz to totalny wygryw hahaha plandeka :D

Nie no moj tak jak ja, zdrowo sie odżywia i alkoholu nie pije razem ze mna bo akurat ma taki cykl treningowy :)
Raczej tutaj duzo sie nie zmieniło, ja mam diete on ma diete heheh
 
NO właśnie Aktina to jakaś porażka ze kolory są przyporządkowane do płci :(

Ja kiedyś oglądam chirurgów i gotowe na wszystko teraz tylko kebab tj wspaniałe stulecie :) na nic więcej czasu nie mam :)
 
NO właśnie Aktina to jakaś porażka ze kolory są przyporządkowane do płci :(

Ja kiedyś oglądam chirurgów i gotowe na wszystko teraz tylko kebab tj wspaniałe stulecie :) na nic więcej czasu nie mam :)

Ja spróbuje kupować kolorowe seledynowe fioletowe żółte itp - oprocz ciuszków z darów od kolezanek postaram sie miec wpyw na to:)

A teraz pytanie od mojego meza do moich trójmiejskich kolezanek - gdzie najlepiej kupic cała wyprawkę i gdzie wózek ?
Bedziemy tylko tydzien wiec jeden dzien wózek jeden reszta .... On sie pyta czy moze jest jakis sklep gdzie powyżej jakies sumy rabat daja czy cos ?
Bo ja znam tylko swiat dziecka na grunwaldzkiej
 
Eh a ja dziewczyny miałam lecieć właśnie do mamy na dwa dni i jutro nad jeziorko ale ode do auta i za****li mi czujniki parkowania - od 13 do teraz na spotkaniach z policja na telefonie z ubezpieczycielem itp. Żeby na własnym osiedlu kradli to już szczyt. A tak sie zdenerwowałam ze sie martwię czy dzidziusiom nic nie jest :(
 
reklama
Paulettah spokojnie. To tylko rzecz nabyta. A zdrowie twoje i maluchów ważniejsze.

Emenems Ty zajebista byłaś przed ciążą, więc teraz musisz trochę więcej przybrać. Jakaś sprawiedliwość musi być! ;-)

Limonka dziękuję u mnie ok. Choć dziś się trochę przemęczyłam bo sprawy z nowym mieszkaniem załatwialismy i trochę się boję czy będzie ok. Ale staram się nie panikować.
Co do bajek, to my też niebawem zmienimy repertuar seriali. ;-)

Ja też nie cierpię różu!!! A powiem Wam że ciężko znaleźć ubranka dla dziewczynek bez choćby małej jego wstawki. Przerabiam to od 1,5 roku na naszych chrześnicach.
 
Do góry