reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

72.4-73.4 taka powinnam miec wage ja mam 70.9 i mam sie sk9ntaktowac z lekarzem bo mam lekka niedowage :p hahahahha ja sie pytam gdzie ta niedowaga?!?!? Ja mam jeszcze nadwage :p

No ale to chodzi o kg ciazowe czy prawidłowo wszystko rosnie w srodku - te teoje sprzed nic w ciazy nie zmieniają:D chodzi tu o wielkosc dziecka łożyska objetosc krwi wód ... :)
 
reklama
Widzę że produkcja już od rana ruszyła :p

My dziś wstaliśmy po 10. Zaraz jem i zbieram się do lekarza, dziecko mnie już wygania bo on chce z tatą się bawić i przeszkadzam - masz Ci los.

Miłego dnia :)
 
A mnie dzis czeka kupa sprzatania :-( :-( wczoraj przyszly mebelki dla malej i skrecili i teraz syf w domu trzsba posprzatac poukladac w szafach i wgl :-( niemam sil wczoraj tylko poumtwalam polki :-/
 
JJ musiałabym się zważyć jak nic am juz pusty żołądek bo mnie znowu mdli, dziecko doprowadza mnie do porządku coby je nakarmić :) śniadanie było o 8 wiec juz pora :)

Wczoraj Pisałyście o kolorach dla dzieci, jak ja nienawidzę różu :( bosze a teraz dziewczynka ma być, już ja widzę jak wszyscy jej będą kupować ubranka w różu :( blee, dobrze że są też inne kolory to jest co wybierać nie to ci przy chłopcach :( czaicie ze moje dziecko ma najwięcej białych body bo albo wszystko niebieskie albo nie było innego wyboru :(
Któraś pisała ze jej dziecko pomylili i ze chyba dziewczynka a był chłopak i to na niebiesko ubrany a tu taka pomyłka, ja na jesieni miałam podobnie Olin biała czapeczka (może mój błąd ) i granatowy kuzwa granatowy kombinezon a baba w sklepie do mnie ze ładna dziewczynka, padłam wtedy :( mowie ze to chłopak a ona ale dziecko ma taką delikatną twarz ze jej się wydawało ze to dziewczynka :)
 
reklama
Ulicha ale tak to jest jakos dziwnie sie przyjęło ze dla dziewczynki tylo róż a dla człopca wszystkie inne hehe nie wiem dlaczego ;/
 
Do góry