reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

byłam dodatkowo u gina. dobrze że poszłam bo ciśnienie mi wywala, 140/90. idzie się załamać z moimi przypadłościami...

Paulina spokojnie. dzieciaczki czują Twój stres...
Juti nie forsuj się tak, rozłóż sobie w miarę możliwości na kilka dni sprawy.


ja także nie lubię różu. mój Olo ma póki co na niebiesko pokój z jasnymi dodatkami. wiecie że do dziś niektórzy biorą go za dziewczynkę mimo że ubrany jak chłopieć, krótkie włosy itp...
 
reklama
-to Pani dziecko?
-nie
-a czyje?
-no w połowie męża

xD



dziewczyny a muzycznie kogo lubicie? ja kocham ponad wszystko Adama Lamberta. lubiłam czasem Placebo, Muse, takie ostrzejsze klimaty. o Ich Troje np :p
To ja na pytanie czemu dwie bliźniaczki są rożne jedna blond druga czarna spotkałam sie z odpowiedzią ze to z dwóch rożnych matek hehehe :)

Ojej ja to rożnie bardzo ale generalnie zawsze rock ska i reggae :) strachy na łachy i pidzame kocham od dzieciństwa ckod lao che ale tez np myslovitz czy pendulum czy soad :)
 
Jeju od wczoraj rana tu nie zaglądałam, a tyle nadrukowałyście :)

Kurczę, ja Maluszka jeszcze nie czuję :( Albo nie wiem, że to on. Martwię się czy tam jest i tyle. Ehh niech już będzie 18 sierpnia

aktina- brdzo się cieszę :) Super wyniki i wieści :) Stres był niepotrzebny ;)

Paulina- ja znam dwa przypadki pomyłki- obie u tego samego, mojego, lekarza :p Moja siostra miała mieć trzeciego syna i całą ciążę jej tak powtarzał, a tu psikus- córka, z kolei jej koleżanka rodziła kilka dni temu i miała mieć trzecią córkę (ale o ciąży dowiedziała się koło 20 tyg dopiero) i też pomyłka- syn. Ale one chyba nie konsultowały z innymi lekarzami. Ja będę jeszcze miała badania na Polnej, to wtedy podpytam o płeć i porównam :p

My mamy pokoik Poli zielono-biało-różowy (elementy tylko różowe), więc jak będzie chłopak to meble też będą pasować. A ściany chce koniecznie kremowe

Seriale? Ja teraz tylko Walking Dead oglądam. Oglądałam pretty Little Liars, ale się wkurzałam, że tak się ciągnie i chyba z ponad pół roku, czy rok już nie oglądałam.

Za różem też nie przepadam, w końcu mój blog nazywa się nie tylko różowo :p Ale musze zaakceptować, bo Polka ma teraz rózową manię. Na szczęście na kupowane ciuszki ja mam wpływ i ma sporo niebieskich, beżowych, białych czy żółtych. Różowe też są, bo czasem danego modelu nie ma w innym kolorze, a czasem coś w lumpie kupię, a mi się w miarę podoba. Ale zdecydowanie w naszej szafie jest kolorowo
 
-to Pani dziecko?
-nie
-a czyje?
-no w połowie męża

xD



dziewczyny a muzycznie kogo lubicie? ja kocham ponad wszystko Adama Lamberta. lubiłam czasem Placebo, Muse, takie ostrzejsze klimaty. o Ich Troje np :p

Ja to na metalu wychowana jestem terez wracam do rocka klasycznego z lat 70/80 ale swoich ulubieńców mam tych samych metallica kron slipknot disturbed itp itd... W sumie sporo tego jest

Bardo długo ubierałam sie tylko na czarno z 15 lat teraz rożnie ale na pewno nie kolorowo bo jakos zle sie czuje, mam białe czarne i zwykle jeansy czasami jakas koszula s kratę wpadnie - generalnie tak samo od 20 lat tyle ze doszły jakies kolory i garderoba rozsądna czyli do babci na obiad Jahahah

Moja młodość w pigułce
ImageUploadedByForum BabyBoom1438461863.250161.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438461863.250161.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438461863.250161.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
reklama
A ja wam powiem ze do różu nic nie mam :) wiadomo jak ktoś wyglada jak landryna to nie ale elementy różowe ni akurat podchodzą sama mam malinowe spodnie i kilka takich koszulek już bardziej fioletu nie lubię jakoś tak mnie razi. No i różowe ściany w pokoju to tez nie bardzo ale akcenty już tak :) róż biel i szarość ładnie wyglądają moim zdaniem w wystroju wnętrz :) np

ImageUploadedByForum BabyBoom1438461894.691727.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438461894.691727.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438461894.691727.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 58
Do góry