reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No u mnie sex miał jedna tajemnice - czemu nie prowadził do zapłodnienia ? Ahahaahahahah

Ja biore żelazo zgodnie z opisem na opakowaniu o dawce dla ciężarnych
 
reklama
eemenems no u mnie seks bardzo łatwo prowadzi do zapłodnienia, schody zaczynają się później...
Dziwna sytuacja bo ginka przed starankami zaleciła lutke po owu że niby będzie raz dwa i po robocie a tu nic bardziej mylnego, bo właśnie ona jakby mi coś blokowała i dopiero jak definitywnie ją odstawiłam to od ręki bach i jest... dziwne trochę..
a po co bierzesz to żelazo - masz słabe wyniki?
 
ja w pierwszej ciąży tez miałam przepisane żelazo. .. teraz też coraz częściej mi się w głowie kręci wiec pewnie na wizycie tez dostane :/
 
Hej:) moim zdaniem wniosek z braku objawów ciążowych jest jeden ( ja tez nadal żadnych nie mam, juz nawet w nocy na siku sie nie budzę!) Nasze organizmy są poprostu super i doskonale sobie radzą z ciąża:)))
 
Albo za tydzien dwa wszystkie bedziemy tak :
ImageUploadedByForum BabyBoom1431584039.998796.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431584039.998796.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431584039.998796.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 45
Dobrze będzie :) tak sobie sprawdzałam kiedy w tamtej ciąży wymiotów alarm pierwszy raz i to było około 7t + 5d. jeszcze ponad tydzień. mam do tego dnia :p

a program to któryś odcinek na początku był o seksie nastolatków potem seniorów a teraz ogólnie to o parze która robi to przed kamerą i ktoś to na żywo ogląda to o seksie homoseksualistów, jakieś masaże, tantra. .. a potem się uspalam :)
 
Hahahahaha grnialne :D
Ja to wszystkie programy i dietach ćwiczeniach i grubasach ogladam i zawsze sie łapie za głowę dla czego ci ludzie mówią ze nie wiedza czemu sa grubi? Ehhhh

No to mam sporo czasu dzis wg kalendarza 5t1d takze bede sie martwic za dwa tygodnie :D
 
reklama
Mam nadzieje ze ja tez nie :) koniec czerwca czeka mnie jazda 900 km a potem prom 12godzin .....:)
 
Do góry