reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No luteina to progesteron - mi przepisała 6x1 ale ja brałam teraz 3x1 i jest ok wiec bede raczej sie tego trzymac
 
Tutti - gratki, super beta :)

emenems - pewnie że jeszcze za wczesnie na objawy :) Tym bardziej jak ktos tak jak ja, nie jest zbyt wrażliwy :p ze dwa dni miałam te mdłosci, ale już mi jakby przeszły.. moze delikatnie cos trzyma, ale może to dlatego ze zapachów w pracy nie mam żadnych :p Chociaz w czoraj w domu niektóe zapachy mi przeszkadzały, wiec pewnie tak bedzie i dzisiaj :( blehh
 
Tutti frutti - dzieki,dobrze ale zaczyna cos mnie pobolewac brzuch dobrze ze jak na razie delikatnie. Piekna masz bete, chcialabym taka. ;)

Ja biore luteine 2×2 dopochwowo.

Emenems ja tez uwazam ze za wczesnie na jakies konkretne objawy. U mnie w obu ciazach wszystko sie zaczelo po 7tyg.
 
Emenems - ja też nie miałam żadnych objawów, czułam się świetnie. Aż nagle pewnego dnia wzięło mnie na rzyganie i tak zostało do dzisiaj. Powiadam - nie ma czego zazdrościć ;)

martaha - hej, witaj i gratuluję :) Spora część z nas jest tu po przejściach i długich staraniach także nie jesteś sama. Trzymam kciuki za fasolkę! :)

Tutti - gratuluję wysokiej bety! Super wynik :)
 
Hej, a ja mam doła :(

SeeYou- trzymam kciuki by było ok

martaha- witaj

Nie wytrzymałam i poszłąm dzisiaj do gina. A tam nic. Pęcherzyk jest, ale pusty póki co. Więc albo wczesna owu, albo nic nie będzie. A mam niestety złe przeczucia, bo ja zawsze miesiączkę jak w zegarku miałam, a cykl wcześniej miałam krótszy niż zazwyczaj. Na razie wskazuje na ciążę tydzień młodszą niż z OM. Zła jestem strasznie. Mogłam poczekać do tego przyszłego tygodnia.

Poza tym mam coś z krążeniem, bo od nocy drętwieją mi opuszki palcó w lewej ręce i mam ją zimną co chwila :( Generalnie dzień do d.
Coś czuję, ze za 2 tyg się z Wami pożegnam
 
Simka - zobaczymy za dwa tygodnie! Poki co trzeba wierzyć.

Ja tez wierz chodz die wkurzylam bo druga beta bedzie piatek zamiast dzis i nie mam potwierdzenia ze rosnie ... Ale tez staram siw myślec pozytywnie.

Simus - bedziemy główkować ale mysl do przodu!
 
Emenems wiem ze to ten hormon ale dostałam to na zapas jak większość leków bo nic mi nie wynaleziono jako przyczynę
Simka co ma być to będzie trzeba być dobrej myśli. Tylko tyle nam pozostaje...
 
reklama
Do góry