reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja też na progesteronie jestem, 2x1 :) mam nadzieję, że mi starczy do wizyty tych tabletek... Mój chłop ostatnio jedną wrzucił za lodówkę niechcący :-D
 
reklama
Hahaha to bedzie generalne sprzatanie łącznie z odsuwaniem lodówki haha

Ja mam to samo... Dzis mama mi wysłała luteine, lutinus co tu dostalalm wczoraj sie skończył teraz jade na duphastonie bo mam kilka tabletek w domu... I tez odliczam jak moge by mi na styk starczyło jak mama wysle .. Masakra :D
 
A jak u was z objawami? Ja póki co prócz wrazliwych piersi i trochę częstszych wizyt w wc nie mam żadnych.
 
martha ja też piersi mam trochę obolałe. czasem odczuwam mdłości ale nie zawsze, dzisiaj np obyło się bez. .. aaa wczoraj sobie zrobiłam bombę witaminowa z owoców zblendowanych to jeszcze dzisiaj nie w brzuchu kręci ze hej :) hehe
 
emenems a ja właśnie nie :p wszyscy piszą o sikaniu a u mnie do tej pory bez zmian, chociaż dzisiaj musiałam jednak wstać w nocy, to może coś się rozkręci hehe
 
O widzisz a ja normalnie z 3/4 razy w nocy sikam.
Takze to nie nowość, nowością jest parcie na pęcherz z mała ilością moczu a częstotliwość duza - jak zawsze i zero innych objawów !
 
reklama
dziewczyny mogę sobie na własną rękę magnez brać ? nie pytałam gin bo myślałam że nie muszę ale powieka mi czasem drży to raczej potrzebuje ... znalazłam jakiś magnez plus b6 i jeszcze do sierpnia przyszłego roku ważne to wzięłam :p

kurcze przespalam się w dzień to teraz mi się nie chce :) seks bez tajemnic na tlc oglądam hehe całkiem fajny program :)
 
Do góry