reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
kasjal - witaj :) gatulacje ze w końcu ci się udało :) super :)

moze to przez usg przez powłoki brzuszne słychac serduszko w 12 tyg? no nie wiem, pewnie babka miała jakis zły dzien, kiedy ci kazała przyjsc nastepnym razrm? Dobrze ze sie umówiłas do innego :)
 
Hej dziewczny peodukujecie ze ledwo nadazamm wyniki odebralan wszystko ok lacznie odczynem coompsa czy jak sie to pisze :p mnie bardzo brzusio boli i jutro wybieran sie do gina. I az sie boje czy bedzie mnie badal czy tyko lutke dam
 
karola - fajnie ze wyniki ok .. a moze te bole to od powiekszania się macicy? jej juz 8 tydzien siezaczyna u ciebie :) jak szybko hehe, chyba twoja ciąża jest najstarsza ze wszystkich forumowych :)
 
Chyba tak :p mam straszne mdlosci ale na szczescie brak wymiotow. Ciagle mi niedobrze w domu w sklepie w samochodze wszedzie nawet w nocy sie budze i mi niedobrze ;-(
 
Dziewczyny jutro na 16.30 umowilam sie do gina bo strasznie mnie brzuch boli ;-( ;-( ;-( niewiem czemuu ;-( ;-( ;-(
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/aktina-156287.htmlAktina - daty mi żadnej nie podała nic, zapytałam czy przyjść za 2 tyg czy coś a ona że to za wcześnie bo usg to tylko 3 razy można w ciąży robić bo szkodliwe i że w 12 tyg powinnam mieć pierwsze a nie już....i ogólnie podała mi numer do innego ginekologa i powiedziała że tu mają już dużo ciężarnych więc mi go poleca. Koszmarna baba.
 
Aktina - daty mi żadnej nie podała nic, zapytałam czy przyjść za 2 tyg czy coś a ona że to za wcześnie bo usg to tylko 3 razy można w ciąży robić bo szkodliwe i że w 12 tyg powinnam mieć pierwsze a nie już....i ogólnie podała mi numer do innego ginekologa i powiedziała że tu mają już dużo ciężarnych więc mi go poleca. Koszmarna baba.


haha to faktycznie, wiecej bym chyba do niej nie poszła ... a byłas już kiedys u niej?


Karola - masz rację, idz po co masz się denerwowac :) Mam nadzieję ze to nic groźnego, ostatnio kolezanka mi pisała, ze w drugiej ciąży ie z bólu zwijała, a ma piękną zdrową córeczke :) Więc na pewno wszystko będzie ok :)
 
Mam nadzieję, ale coraz mniejszą. Dzisiaj plamiłam. Co prawda raz i niewiele, beżowe plamki, ale jakoś zdołowało mnie to jeszcze bardziej.

Emenems- kurka też bym musiałą żelazo brać. W pierwszej ciąży miałam anemię, a teraz znów mam zawroty głowy przy wstawaniu

żabila- ja też nic nie biorę, tylko kwas foliowy. I bety też nie robiłam. Zresztą lekarz nawet nic nie wspominał

inis- to może powinnaś iść na zwolnienie?

kajsal- gratulacje :) Fajne takie niespodzianki

Mika- powinna zrobić dopochwowe, bo po zewnętrznym na tym etapie to niewiele widać. Zmień lekarza :)

Ja te 2 tygodnie to chyba jak na szpilkach będę siedzieć. Nie wyobrażam sobie co będzie jak tam nic nie będzie. To moja druga ciąża, a z pierwszej mam Młodą. Ehhh
 
reklama
Do góry