reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Angelika ja mam dwa koty i tez jestem ciekawa jak zareaguja na dzieciaki. Na razie ustalilismy z mezem ze nie beda wchodzily do pokoju dzieciecego i na noc beda biegac po salonie i kuchni (skacza na drzwi jak sa zamkniete i moglyby obudzic male). Bardziej martwie sie tym ze male moglyby miec w buzi siersc niz tym ze koty moglyby im cos zrobic. Zwierzeta najczesciej opiekuja sie "mlodszymi w stadzie" :)
 
Hej kochane! Ja też dzisiaj mam wizytę ok 12, a tak mnie mdli od wieczora ze o spaniu niema mowy. Dziś mam zwykłą wizytę a 7.07 usg genetyczne-oj stres jest.
 
Hej, hej tak sie zastanawiam wlasnieostatnio jak to jest z tym usg genetycznym, nie jestem dobra w te klocki to moja pierwsza ciaza, ale u mnie gin po prostu powiedziala, ze pomiedzy tym a tym tyg umowimy sie na usg genetyczne (ma je u siebie w gabinecie) i nie pytala jakos specjalnie czy chce :p obciazen i wskazan raczej zadnych nie mam ;)
Czemu placicie dziewczyny za badania? Ja chodze do gin prywatnie, ale po skierowanie np na badania umawiam sie z nia w poradni w szpitalu i tam mi wypisuje na nfz ;)
 
Hej dziewczynki witam sie po dluzszej przerwie,nie zagladalam bo moje samopoczucie eh szkoda gadac,wciaz rano mecza mnie wymioty w dzien jestem tak zmeczona,ze jak tylko mlody zasnie ja klade sie i odpoczywm,a wieczorami znow wracaja lekkie mdloscii,odliczam dni do konca pierwszego trymestru.Wczoraj bylam u lek.wszystko wporzadku koniec 9 tyg malenstwo ma juz raczki i nozki, 3 cm dlugosci. W sb wyjezdzamy na wakacje takze znow nie bede zagladac jakis czas,ale postaram sie nadrobic troche zaleglosci po powrocie. Zdrowka dla wszystkich mamus i skarbeczkow.:*
 
Ulicha chlopak jak nic :-D przeciez tam widac siuraka :p
A wspolczuje mamy :-(
Ja poduchy uzywam juz od kilku dni bo nauczona jestem spac na brzuchu a jak podloze soboe poduche to sie na brzuch nieprzekrecam :p
Apropo zwierzakow moj byl moim oczkiem w glowie spal ze nosilam go na rekach az urodzila sie Emi! Wtedy troszeczke go ograniczalam ale jak mala spala to oglaskalam pobawilam sie. A jak np. Bylan w kuchni i mala zaczynala w pokoju plakac to odrazu po mnie przybiegala i wolala do pokoju :-) jak jak kapalismy i na poczatku plakala to pies wyl bo myslal ze cos jej sie dzieje ! cudowne zwierzatko ale niestety zginelo :-( :-( :-( plakalam za nia strasznie bo sie przywiazalam byla dla mnie jak coreczka :-( :-( :-( ale sznaucerki maja to do siebie ze sa cudowne.
Teraz mam pudelka mini mini i to jest szalony i nadwrazliwy pies ! Boje sie ze bedzie mi corcie budzil
 
Green_parsley mój tylko przyjmuje prywatnie, a w szpitalu ma tylko zabiegi i operacje :) wiec nic mi nie pozostaje jak płacić za badania :) prenatalne będę miała za 150 zyla :)
 
reklama
Angelika ja mam kota. Z tym, że zamieszkał u nas jak Szymek był już na świecie. Co do pojawienia się dziecka w domu gdzie są już zwierzęta to może być problem, bo zwierzaki mogą być zazdrosne. Trzeba je do przygotować do pojawienia się nowego członka rodziny, tak żeby nie odczuły, że coś przez to tracą i że dziecko im coś odbiera.

Moje dziecko wstało o 5.30:banghead: z dnia na dzień coraz ciekawiej. Położyłam teraz do łóżka, niech się dzieje wola nieba. Mam nadzieję, że zaśnie.
U mnie się zaczyna powtórka z ostatniej ciąży. Mam niskie ciśnienie i słabo mi się robi jak za dużo jestem na słońcu, albo np jak się za szybko podnoszę. Wczoraj wyciągałam worek z kosza na śmieci, zakręciło mi się w głowie i przyłożyłam w ścianę. Teraz wyglądam jak jednorożec. Mam guza centralnie na środku czoła.
Jak przeżyję te upały to będzie cud.
 
Do góry