reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Witam :)

Martusia - współczuje samppoczucia :(

Codo zwierzaków to ja nie mam żadnego, kiedyś miałam chomiki :d ale jakos nie jestem az na tyl napalona na zwierzaki zeby miec je teraz na stałe.. moze kiedys jak dzieci beda duze i nikt nie bedzie chciał chodzić ze mną na spacerki hehe :) Na razie nie planuje :)

Dziewczyny trzymam kciuki za prenatalne :) Same USG macie czy tez z biochemią? :) Ja około 13-tego powinnam dostac swoje wyniki .. jeszcze tyle czasu ..

Kupiłam sobie sukienkę na wesele z rękawkiem.. a upał ma być :( Ugotuje sie :)
 
Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&&

Moja marudka łapie pierwszą drzemkę, a ja zaraz idę myć podłogi bo przy nim się nie da :)

Moja koleżanka miała do zeszłego roku kota a bardziej kotkę ( tak wredne go kota to ja jeszcze nie spotkałam) , do jakiegoś czasu było ok, powiedzmy ze kotka tolerowała Maćka ale do czasu ; ( koleżanka musiała pilnować dziecko przed kotem, była bardzo przywiązana, jej mąż juz nie ;( no I stało się to co najgorsze kotka zaatakowała ni z gruszki ni z pietruszki Maćka i zaczęła go drapać :( żeby było śmiesznie maciek był w innym pokoju kiedy kot dostał szału i biegiem do niego, dobrze że koleżanka była w domu :) podobno to już była druga taka sytuacja i bez żalu się z kotem pożegnali :( nie mówię że każdemu może się zdarzyć ale ja kotom nie ufam :( mój chłop chciał kota, ja się zgodziłam ale pod jednym warunkiem ze mieszka na placu, ja i tak mieszkam w małej mieścinie a tu jest pełno sierściuchow, wiec na razie mamy spokój:)
 
Dzieki za odpowiedzi na temat zwierzakow :-)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty ;-)
Xkarola super ze to juz 15 tydzien ja 13tydzien i 3 dni.
 
reklama
Do góry