reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Innabajka gratulacje!!!

Reszta wizytujących - trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści! :-)

Co do zwierzaka, to my mamy psa - roczną sunię, kundelkę ze schroniska. Zanim w domu pojawi się maluszek chcemy pójść z nią do trenerów z psiej szkoły, do której kiedyś chodziliśmy, żeby pomogli ja trochę ułożyć. Oni nam powiedzą jak pieska przygotować na pojawienie się dzidziusia.

Ja od wczoraj pracuje w domu przez te upały. Gorąco mi i ciężko. Poza tym czuję większe zmęczenie niż dotychczas i mam zdecydowanie mniej energii. A ty pomału koniec 12 tygodnia się zbliża i powinnam raczej mieć jej coraz więcej... ehhh...
 
vivenne - proponuje dodac takie kolumny do tabelki :) plus jakies info o wizytach, i jak by więcej z nas dodało ja do linku to czesciej możnaby zajrzec i być na bieżąco :) Zaraz jej poszukam, dodam do siebie i sprobuje oddac jakies kolumny, najwyzej ktos mnie potem poprawi zeby to miało ręce i nogi :)

Innabajka - super wiesci, gratulacje !! :)
 
Hej kochane

Innabajka gratuluje wizyty;-)

Dziewczyny trzymam kciuki za eizyty&&&

Aktina dzis o 13 bedziesz miec wyniki czy 13 lipca? Bo niezrozumialam:/

Pogoda super, ale my po ospie i tak musimy unikac slonca:/

Kochane co moze oznaczac sluz podbarwiiny krwia? Podcieralam sie i pojawilo sie to...:/
 
Ostatnia edycja:
julka - niestety 13 lipca :( znaczy tam było napisane 7-10 dni, ale pewnie roboczych, wiec najwczesniej moze byc jakos 8 lipca ale ole przyjac ze 13-14 żeby się nie niecierpliwić za bardzo :)

Dziewczyny nie moge dodc linku do sygnatury :) Moze któras z was bedzie umiała :) ? tutaj jest link do tabelki, jak macie jeszcze jakies pomysły, to mysle że smiało mozna dopisac :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1u__WHgYupKP2GH_L0M_Z89iPUeGwd283LUjiHVeLWPQ/edit?pli=1#gid=0

możecie ja w ogóle edytowac z tego linku? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry