reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mi tam się nie śpieszy do biegania za córą. Każde dziecko się rozwija inaczej. Moja najmłodsza siostra zaczęła chodzić jak miała jakoś 9 miesięcy, a raczkowałaa dopiero w 11nastym. Teraz ma 17 lat i nic jej nie jest. Nie wiem czy mama się tym martwiła, ale pewnie nie specjalnie :p
 
reklama
Dziewczyny czy kółkowa chusta jest szybsza i łatwiejsza? Bo mam zwykła i za duzo z nia pieprzenia jak dla mnie i chce na kolka przejsc ale czy to łatwiejsze ??
Tak łatwiejsze, tylko ciężar inaczej się rozchodzi i do starszych dzieciaków na dłuższe trasy się nie sprawdzi, ale na szybkie zakupy jak najbardziej.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
A teraz najważniejsze....
Dziewczyny - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO [emoji8] [emoji8] [emoji7] [emoji7]

1464239034-1d1mld.jpeg
 
Witamy zycze wszystkim mama najjlepszego , ja dzis mam 2 swieta bo i urodzinki , maly obudzil mnie o 4.30 i teraz ale jeesc jeszcze nie chce tylko soobie gada , my dzis do mojejj mamy idziemy nie daleko mam bo klatke obok [emoji23] i pozniej do tesciowej na griillaa , zycze wszystkim milego dnia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niuniolek wszystkiego najlepszego i wszystkim mamuśkom:-) :)
Mi coreczka zrobiła pobudke przed 3 ale za to potem spała już do 8;) My dzisiaj w domu, mąż długiego weekendu nie ma. W sobote jedziemy do mojej mamy. U nas pogoda piekna.
 
Niunioleek STO LAT KOCHANA! i dla Was mamusie wszystkiego dobrego, niektóre z nas pierwszy raz dotyczy to święto[emoji1] do tego jest przepiękna pogoda i laktator jakoś dziś mocniej zasysa[emoji23] żyć nie umierać!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry