reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No właśnie smecta na biegunke jest a mała nie miała. Lekarz powiedziała że to na "uregulowanie" tylko nie wiem właściwie czego.:dry: Skonsultuje sie na kontroli z innym lekarzem
 
Hej Dziewczyny, ale czytania...
Jak jak mieszałam mleko odciągnięte to dokładnie tak jak mówi Tusiaczek. Muszą być w tej samej temp. żeby nie mieszać ciepłego z zimnym.

Mm które podaje to Aptamil. Na początku Pre a teraz 1. W PL odpowiednikiem jest Bebilon. Nawet pudełko prawie identyczne.

A co do chustonoszenia to jutro miałam się spotkać z doradcą, bo chciałam wyćwiczyć plecak. Sama jakoś się boję, a mała z przodu czasem zawadza :p
Niestety doradca mi właśnie odmówiła, bo ma migrene. Jestem wściekła :(
 
Czy możliwe, że mała ma problemy z jedzeniem przez zęby?? Dwa ostatnie dni nie chciała jeść. Jadła i co chwile wypluwała butle chociaż była głodna i tak męczyłyśmy każdą flachę przez pół godziny. Zastanawiam się czy jej coś przeszkadza w buzi, czy to może zmiana otoczenia i to, że wszystko nowe ją jakoś rozpraszało. Ostatnie 2 butle jadła już w miarę normalnie...
Nie ma żadnych pleśniawek, zębów nie widać no i zachowuje się normalnie, ale jakoś mi to spokoju nie daje. A może już nie potrzebuje tyle mleka co wcześniej?
 
Mój też wydziwial, zrzucalam na chorobę, teraz jest ok dziś tak szamał, że się przejadl i przy odbiciu mnie obrzygal.

Dziś był wazony, 7400, lekarka mowi, ze ok.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katolaska dziecko raczej z wiekiem potrzebuje więcej mleka nie mniej. Powodów może być dużo. Może być skok, mogą być zęby, a może też być tak, że świat dookoła jest zbyt ciekawy, żeby móc skupić się na jedzeniu.
 
Zobaczę co jutro będzie z tym jedzeniem, mam nadzieję, że faktycznie jej się pozmieniało otoczenie to wszystko inne ciekawsze od jedzenia :p
A z mlekiem to wydaje mi się logiczne, że coraz więcej powinna chcieć, tylko myślałam, że może przy skoku miała większy apetyt, a już po np. mniejszy. Ale to jest żarłok straszny i zagłodzić napewno się nie da. Już jada po 950 na dobę ;) a przez te 2dni zjadała ok. 100, 150 mniej.
 
reklama
Beti a ile Twój mały ma dokładnie?
Widac Twój trud się opłaca bo mały rośnie jak na drożdżach :) btw ja to Cię naprawdę podziwiam
 
Do góry