reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

green_parsley to dobre wieści :) teraz ten pęcherzyk się wchłonie i będzie git :)

Emenems hormony, hormony i jeszcze raz hormony :)
 
reklama
Kochane ale produkcja!

Ja czekam na wizyte jestem spokoniejsza;-)

Emenems kochana mam nadzieje ze jutro wstaniesz z lepszym nastawieniem!!
Ja z ciazami przeszlam bardzo wiele, kazda ciaza miala inne zakonczenie:/ wiec prosze cie wierz ze bedzie dobrze!!! Ja staram sie tak myslec a przeszlam bardzo wiele:-(

Aktina wiesz ja niemoglam sie doczekac az urodze xoeke byla wyczekana a co? Mialam depresje poporodowa:/:/:-(
 
Emenmes- hormony i tyle. Ja teraz rycze co chwilę, ale dlatego że wciąż coś mnie wkurza :p Teraz te głupie tabletki, których nie umiem łykać

julia- trzymam kciuki, daj znac po
 
Do jakiej tabelki i gdzie mogę się wpisać (?) bo z telefonu mam ograniczone miiwości.

Emenems a ja Cie rozumiem i to świetnie. Dla kobiet które o ciaże musiały się starać bądź takich jak ja po przejściach ten okres 9 miesięcy jest pełen strachu. Musisz mimo wszystko mieć nadzieje. Teraz tylko czas i byle do 35tyg kiedy maluch ma szanse.

Green_parsley no to teraz dużo odpoczywaj. Ja na prawym jajniku miałam torbiel która sama zaczęła znikać oby i u Ciebie tak było.
 
emenems hormony robią swoje! Nie obwiniaj siebie. .Przyjdą, łzy bez powodu, wrzaski na męża, radość i cala masa innych emocji i będą aż po urodzeniu. .
 
Julia noo tak to jest .. u mnie na odwrót ciąży pierwszej za bardzo kie planowałam a po porodzie byłam taka szczęśliwa i zakochana ze normalnie idylla :)

simka w lekarz juz ci kazał te witaminy brać ? ja pamiętam ze jakoś od 5 miesiąca miałam brać falvit i coś tam jeszcze wcześniej tylko żelazo bo mi brakowało i folik, mize poczekaj jeszcze trochę , co będziesz się męczyć .. mi doktorka mówiła żeby wcześniej nie brać
 
Dziekuje za wsparcie bo czuje sie jak niewdzięcznica i jakas wybrakowana kobieta .... Masakra ....
Wiem ze kazda ma seoja historie i z doświadczenia wie co mowi ... Dziekuje - bede sie starała myślec pozytywnie !!

Julia i jak to u ciebie leczono ???
 
Emenems ja mam tak samo myślałam, że po takim oczekiwaniu i przejściach będę płakać ze szczęścia i skakać do sufitu, a nawet nie umiem głośno powiedzieć " jestem w ciąży". Moi bliscy wariują ze szczęścia, a mi jest smutno i czasem mam ochotę płakać, przez co też mam wyrzuty sumienia. Ciągle mam z tyłu głowy strach i myślę sobie, że chciałabym przespać nabliższe dwa miesiące ;)
 
aktina- no kazał, nawyciągał pełno- bo on zawsze daje próbki, np. kwas foliowy nie kupowałam tylko małam od niego. Ale wszystkie miał duże, to szukałam sama. I znalazłam kapsułki, ale też wielkie. Kazał brać dha, jod i żelazo. Mam te witaminy bez żelaza, ale reszta jest. Niestety to są wit na pierwsze miesiące, więc musze zużyć, bo 50 zł pójdzie do kosza. Ale chyba będę rozgryzać tą żelatynową powłoczkę i wypijać to ze środka, chociaż sama ryba, no jak tran smakuje

Marcepanek- u mnie w podpisie jest tabelka

Ja to macierzyństwa mam teraz dosyć, hehe. Moja trzylatka ostatnie dni jest nie do zniesienia, chyba wykorzystuje to że mama w domu i psoci
 
reklama
Emenems ja pierwsza ciaze calaprzeryczalam bez powodu,mial byc nawet "koniec swiata" wtedy i nawet chwilami mowilam,ze moglby byc,nie wiedzialam co sie ze mna dzieje,teraz zas jestem bardziej nerwowa,ale i juz zdarza mi sie ryczec np patrzac na jakies wzruszajace zdiecie myslalam,ze to nigdy nie minie jednak po porodzie jakis czas wszystko odeszlo nawet nie wiem kiedy,glowa do gory kochana.
Simka pieknie wygladalas,a brzuszek faktycznie maly :) Ja bralm falvit mama w pierwszej ciazy jeszcze przed tylko falvit tak jak teraz jak tylko zaczelismy myslec to juz wczesniej zaopatrzylam sie w witaminy z kwasem foliowym,teraz bede musiala przejsc tylko ze zwyklego na flvit mama znow, teraz sa tez duze ale takie bardziej podluzne lepiej sie lyka natomiast w pierwszej ciazy jak bylam to byly jeszcze okragle niestety gryzlam je bo nie dalam rady ich polykac tak spartaczylam sobie zeby :(
 
Do góry