reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mój to już całe pakuje do buzi:) byliśmy u neurologa. Skierowanie na usg głowy i eeg. Mówi, ze nie widzi nic niepokojącego mo ale warto sprawdzić. No i słabo głowę trzyma przy podciaganiu za ręce. Ale mówi ze pewnie nadrobi.

Idę dziś do fryzjera, pewnie z 4 godziny mnie nie będzie i już się martwię.
 
reklama
Cześć Tusiu :D
Co u nas? Dzień za dniem mija nie wiem jak i kiedy. Każdy dzień taki sam. Pobudka cyc, śniadanie ze starszym, cyc, zabawa, cyc, spacer, cyc drzemka ( aktualnie w tym punkcie jestem) cyc, zabawa, wanna, butelka, łóżeczko...
Da się wytrzymać ale ta powtarzalność dni ( w moim przypadku od ok 20 miesięcy) jest męcząca. Ale będzie lepiej. Już za pasem 3 miesiące i studniówka :)
 
No właśnie jak to z tymi zębami? Bo moja się tak ślini, że szok i mam wrażenie, że próbuje się paluszkami drapać po dziąsłach, ale nic tam nie idzie...
Mój synek sie ślini okropnie tez rączki włada smoka gryzie jak mu ostatnio dlaam takiego smoczka z igiełkami na dziaselka właśnie dł wychodzących zębów o jeju jaki był zadowolony a jak mu zabrałam to krzyk


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witaj w naszym gronie Kasia :) Ja np. Lubie rutyne jaka mam z synkiem ale bez przesady robie tez rzeczy ktore nie sa w spisie dnia :p
Moj ciagle sie slini ale jeszcze tego smoczka gryzaka nie chce wiec bedzie dziaselka go nie bola.
Za to zauwazylam ze on bardzo lubi zabawki i wszystkie gadzety: chustawke, lezaczek, mate, itp. Potrafi sie zajac zabawa sam wiec mam chwilki gdzie moge cos w domu porobic albo sie z nim bawic :D
 
Angelika u nas też Polka się uspokoiła i lubi bardzo gadżety mate itp co dzień z rana jak ją tam wkładam to tak się bawi ładnie że zasypia z wrażenia
 

Załączniki

  • 1459403804596.jpg
    1459403804596.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry