reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jakbym miała taki leżący to bym kladla, ale w sumie i tak by nic nie widział tylko by się bujal:p czytałam gdzieś ze jak dziecko nie siedzi to nie powinno się go za długo trzymać w tej pozycji np w foteliku samochodowym na zakupach. Ale nie wiem sama..
No mały jak siedzi w bujaku tego tez nie długo z 15 min i go daje na leżąco bo się jeszcze trochę boje


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja mam tv 50" i kładę małego z dala od tv duża odległość jest wiec większego zagrożenia nie ma położna tez nic nie mówiła lekarz tez nie , każdy ma inne teorie , a ten Bujak mam regulowany albo może leżeć płasko siedzieć albo pół siedzieć. To zazwyczaj leży na płasko na boczku


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Jasna sprawa, ja tylko przekazuje, może komuś się przyda taka wiedza. Może ta lekarka była jakas przewrazliwiona.
 
Niuniolek co do sadzania w bujaczku czy czymkolwiek innym to zdecydowanie za wczesnie.

Ilo ja mam po starszaku, mlody byl w nim pare razy. Jak masz mozliwosc rozlozenia zupelnie na plasko to jak najbardziej mozesz wkladac. Chociaz ja nie jestem za tym zeby dziecko lezalo w nim calymi dniami
 
Niuniolek co do sadzania w bujaczku czy czymkolwiek innym to zdecydowanie za wczesnie.

Ilo ja mam po starszaku, mlody byl w nim pare razy. Jak masz mozliwosc rozlozenia zupelnie na plasko to jak najbardziej mozesz wkladac. Chociaz ja nie jestem za tym zeby dziecko lezalo w nim calymi dniami
Czy ja wiem czy za wcześnie każdy nic nie mowi na ten temat wydaje mi się ze zależy od bujaczka jaki jest , beti ok nic nie mowię tylko tez się zdziwiłam może przewrażliwiona jak większość lekarzy :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
No niestety calkiem na plasko nie mam mozliwosci ;/ jest ja wiem moze pod katem 30 stopni.. no nic bede uzywac najwyzej w ostatecznosci.. ale w sumie podobna sytuacja z nosidelkami/fotelikami do samochodu, przeciez jakos z dzieckiem trzeba jezdzic...
 
Co innego kiedy trzeba z dzieckiem jezdzic a co innego caly dzien w pozycji, ktora jest niefizjologiczna.

Wiecie jak jest dziewczyny dwudziestu dzieciom nie zaszkodzi a jednemu tak. A nikt nie chce, zeby to bylo jego. I to sie odnosi do wszystkiego, bujaka, poduszek, chodzikow, podnoszenia pod paszki, itp itd. We wszystkim trzeba zachowac umiar i zdrowy rozsadek, a nasze dzieci zdaza sie jeszcze nasiedziec ;-)
 
Jezu co ja czytam... dzieci w bujaku przed tv - lekarka miała rację. Wiecie że od szybko zmieniającego się światła i błysku można dostać ataku padaczki? To jest za dużo bodźców dla dzieci takich małych, one neurologicznie nie dadzą rady tego przyswoic jeszcze więc to jest męczarnia - płacz przez przestymulowanie dziecka też istnieje. Naprawdę dziewczyny pomyślcie czy warto i czy to potrzebne dzieciom.

Ja mam dwójkę - 3.5 latek aktywny i nie chodzi do przedszkola i prawie dwumiesieczne - dajemy radę ze wszystkim. Bujaka czy tam lezaka nie mam, dopiero matę zamówiłam ale taka żeby się obydwoje bawili.

Nie pisze tego złośliwie ani nic, żeby nie było zaraz. Ku przestrodze i przemyśleniu.
 
Dziewczyny które karmią mm dostalyscie już pierwszej miesiączki ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Kurczę bo jestem po porodzie naturalnym dziś mija 8 tydz i nic się nie dzieje


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry