reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

z tymi białymi strątami to podobno nietolerancja laktozy. enzym to delicol właśnie na jej trawienie - laktozy.
położna powiedziała, że te białe strąty - bo tego grudkami nazwać nie można, raczej grudami to właśnie nietrawiona laktoza.
 
reklama
Ja karmie mm i tez miał takie grudki w kupce jak dawałam bebiko to tez mi powiedzieli ze to nietolerancja w moim przypadku tego rodzaju mleka , może poprostu jakiś zły składnik w twojej diecie


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A macie lezaczki/bujaczki? kladziecie w nich dzieci? jezeli tak no jak dlugo? mi wlasnie dzisiaj przyszedl i sie zastanawiam czy mozna juz w nim sadzac malucha
 
A macie lezaczki/bujaczki? kladziecie w nich dzieci? jezeli tak no jak dlugo? mi wlasnie dzisiaj przyszedl i sie zastanawiam czy mozna juz w nim sadzac malucha
Ja kładę cały czas już nie pamietam od kiedy czasem leży cały dzień lub nawet czasem w nim śpi jak ma katar lubi bardzo bujaczek ja mam fp regulowany ale nawet jak najwyżej wezmę to siędzie siedzi i telewizje oglada :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja kładę cały czas już nie pamietam od kiedy czasem leży cały dzień lub nawet czasem w nim śpi jak ma katar lubi bardzo bujaczek ja mam fp regulowany ale nawet jak najwyżej wezmę to siędzie siedzi i telewizje oglada :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Ostatnio dostałam straszny opiernicz od Pani doktor z karetki, że dziecko siedzi naprzeciwko telewizora w foteliku dosłownie minutę bo poszłam się ubrać. Powiedziała, że dla takiego maluszka jest to bardzo niebezpieczne może dostać drgawek, bo dostaje za dużo bodźców. Sama nie wiedziałam więc przekazuje na wszelki wypadek.
 
A co do bujaka to raz spróbowałam, ale wydaje mi się, że bardziej siedzi w nim niż leży i zrezygnowałam.
 
No ja wlasnie sie zastanawiam czy bezpiecznie jest juz klasc dziecko w takim bujaku. Ale jest to duze ulatwienie bo synek juz cosraz ciekawszy swiata i mniej spi, wiec cokolwiek zrobic w domu kiedy on w lozeczku to ciezko
 
Jakbym miała taki leżący to bym kladla, ale w sumie i tak by nic nie widział tylko by się bujal:p czytałam gdzieś ze jak dziecko nie siedzi to nie powinno się go za długo trzymać w tej pozycji np w foteliku samochodowym na zakupach. Ale nie wiem sama..
 
reklama
Ostatnio dostałam straszny opiernicz od Pani doktor z karetki, że dziecko siedzi naprzeciwko telewizora w foteliku dosłownie minutę bo poszłam się ubrać. Powiedziała, że dla takiego maluszka jest to bardzo niebezpieczne może dostać drgawek, bo dostaje za dużo bodźców. Sama nie wiedziałam więc przekazuje na wszelki wypadek.
Ja mam tv 50" i kładę małego z dala od tv duża odległość jest wiec większego zagrożenia nie ma położna tez nic nie mówiła lekarz tez nie , każdy ma inne teorie , a ten Bujak mam regulowany albo może leżeć płasko siedzieć albo pół siedzieć. To zazwyczaj leży na płasko na boczku


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry