reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja już miałam, położna mówi ze to normalne jeśli przerwa między kp jest 5 godzin a ja czaasem podaje butelkę
 
A jak u was temat że szczepieniami? My wczoraj szczepilismy 5w1 i rotawirusy. Mały póki co aż tak mocno nie goraczkuje w nocy miał 37,8 a tak poza tym bardzo apatyczny, dużo śpi, ale chętnie je więc chociaż tyle. No i niestety ma katar. Ciekawą jestem kiedy mu to wszystko przejdzie
 
Ilo my szczepimy refundowanymi.po zapoznaniu sie z tematem jakos nie ufam skojarzonym. Mielismy pierwszy termin dwa tygodnie temu, ale bede przeciagac ;-)

My również ref. Popytalam rodziny i znajomych i zrezygnowałam z 6w1 choć byłam już pewna. I też próbuje przeciagnac. Mały przeziebiony więc pewnie znów nam się przesunie.
 
My mamy szczepienie w czwartek, zdecydowałam się na refundowane. Wcześniej Marysie szczepilam 5w1 i rota. Rota nie działały, że żłobka przynosiła jelitówki,więc tym razem daje sobie spokój.
 
reklama
Dziewczyny, syn mi sie popsuł od kilku dni mamy problem z usypiniem, wczoraj 2h z nim siedzialam w pokoju i usnal na kanapie, dzisiaj ciut lepiej bo 40min i zasnal w łóżeczku.
Ja dziś tez mam problem wstaliśmy rano bo na szczepienie spał w dzień łącznie może z 3 godz i teraz powoli usypia


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry