reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Betina rota a jelitowka to zupelnie inny wirus, wiec szczepienie na rota przed jelitowka nie ochroni. Zreszta dziecko szczepione tez moze sie zarazic rotawirusem z tym ze lzej go przechodzi najczesciej.
 
reklama
Tusiaczek, czyli lekarka mi źle wytłumaczyła. Namawiała na to szczepienie, a główny jej argument to jelitówki w żłobku.
 
Tusiaczek, czyli lekarka mi źle wytłumaczyła. Namawiała na to szczepienie, a główny jej argument to jelitówki w żłobku.

Pewnie miala w tym interes… eh pediatrzy…
to tak jak niektorzy przekonuja ze po szczepieniu na grype dziecko nie bedzie chorowac. A przeciez zawsze mozna zlapac przeziebienie, angine itp. Nie kazdy katar to grypa. A koncerny zarabiaja…
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kp miewacie kryzysy laktacyjne? U mnie coś Marnie z mlekiem. Mały gardzi cycem chce butelkę. Przystawiam jak najczęściej ale się wscieka. Martwię sie:((
 
Beti spojrz sobie na mape skokow rozwojowych, najczesciej wtedy przypadaja tez kryzysy.
A i nic dziwnego ze dziecko sie zlosci przy piersi jesli dostaje butelke. Z butli leci latwo wiec po co sie meczyc?sama tez sobie strzelasz w kolano podajac mm. Kazda podana butelka to tyle mniej mleka w piersiach, wiec jesli chcesz kp to wyrzuc butelke i karm, karm, karm.
 
Masz racje. Ale jak płacze to odpuszczam, bo mi przykro, że głodny i robię mieszankę. Błędne koło. Laktatorem pobudzam, ale to nie to samo. Dziś cały dzień w łóżku i tylko jemy. Widzę poprawę:)
 
Beti i duzo pij. Ja pije 2 litry wody niegazowanej plus koperek i herbatke laktacyjna. Moze sprobuj **********, ja kupilam ale wypilam tylko raz bo nie podchodzi mi jego smak, nie wiem na ile pomaga na ile to efekt placebo. Na pewno nie zaszkodzi ;) mozesz tez raz na jakis czas wypic piwo bezalkoholowe zawierajace słód jęczmienny bo i na tej zasadzie dziala ten caly **********.

Btw waszym dzieciom tez tak mocno pracuja slinianki? Moj maly to az czasami sie krztusi ta slina, no i np jak nie spi to w ciagu godziny chyba z 10 razy musze go brac do odbijania
 
reklama
Do góry