reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja mam dopiero o 16 lub 17 gdzies kartke zgubilam z godz i znowu bede musiala dzwonic i sie pytac ehhh :-(
 
reklama
To kawał drogi masz na ta wizytę. .ja blisko tez nie mam bo ok 60 km. .ale jadę tam, bo super nowoczesny sprzęt ma i lekarz też dobry. .Ja się boję, bo na 1 wizycie pecherzyk za duży był(u innego lekarza) , a za wcześnie żeby było widać cokolwiek. .
 
No ja byłam teraz prywatnie to niby było ok wszystko w sobote - a to usg to mega wazne bo to 5 tygodni po transferze w mojej klinice - chyba tez maja dobry sprzęt :)
 
Ale wam dobrze :) ja mojego el fasola zobaczę dopiero we wtorek pierwszy raz :baffled: jestem też ciekawa co mi ginek powie :) w pierwszej ciąży śmigałam prywatnie do ginka i teraz tez, termin szybszy niż na NFZ ( u nas się czeka min 1 miesiąc ) no i mi lekarz nie podchodzi jest tak arogancki ze podarowałam sobie nerwy z kuli niego ;)

Emenems trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę ;)
 
Super ze w Polsce możecie tak szybko zobaczyć fasolkę ja musze czekać jeszcze 2 tyg a i tak to jest szybko bo ja leczylam się w klinice niepłodności i właśnie tam mam wizytę normalnie to bym miała po 12 tyg. Tragedia i jedynym potwierdzeniem do tego czasu jest test ciążowy bo bety tutaj tez nie robią.
 
Super ze w Polsce możecie tak szybko zobaczyć fasolkę ja musze czekać jeszcze 2 tyg a i tak to jest szybko bo ja leczylam się w klinice niepłodności i właśnie tam mam wizytę normalnie to bym miała po 12 tyg. Tragedia i jedynym potwierdzeniem do tego czasu jest test ciążowy bo bety tutaj tez nie robią.

Trzymam za was kciuki, :-)
 
Dominika u mnie tak samo - tylko Dlatrgo ze lecze sie e klinice mam usg po 5 tygodniach od transferu ale mam takiego fajnego rodzinnego ze mi robi hcg :)

Ulicha niestety dopiero w piatek wizyta ale dziękuje za kciukasy :)
 
reklama
Do góry