reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Witam, wczoraj już nic nie pisałam, bo wróciliśmy po 20 do domu, byłam padnieta, aż mąż zerkal co chwile czy żyję :p.Dziś byłam w przedszkolu u córci z okazji dnia mamy. .a jak wróciłam to wzięłam się za sprzątanie domu. .

Martwi mnie to, że nie czuje jakbym była w ciąży. .Nawet piersi nie bolą, Boziu oby wszystko było ok..oby do piątku. .Chyba umrę z nerwów. .
 
reklama
Wszystkim Mamusiom tym już obecnym i tym oczekującym wszystkie najlepszego, by to co się już zaczęło, dobrze się skończyło :-)
 
Chciejka no ja tez sie juz po malu martwie:/ ale musimy myslec pozytywnie!!!!

Rowniez Wam kobietki zycze zdrowka, by byly to piekne 9miesiecy;-)
 
Dzień dobry :) chyba nie parę dni nie było, wg Endomondo zrobiłam przez ostatnie dwa dni blisko 18km z wózkiem :) a co póki się nie toczę to jest fajnie ;)

Dziewczyny bez stresu, z tymi objawami, wcale nie musicie ich mieć. Ciąża to nie choroba.
 
Chciejka jak w pierwszej ciąży żaliłam sie ginowi, że martwi mnie brak objawów to mi kazał się cieszyć i mówił że mi tylko w ciąży chodzić w takim razie :) i teraz też nie mam objawów poza bólem brzucha. Boli w dole tak jakby w konkretnych punktach, na chwile zaraz puszcza i boli w innym miejscu. I to mnie martwi heh :) ale jutro wyniki bety to sie uspokoje troche mam nadzieje :)
 
reklama
Do góry