reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja Wam powiem ze tez się martwilam brakiem ciążowych objawów bo do wczoraj nic mi nie dolegalo poza bólem piersi który miałam już od owulacji a dokładniej od ovitrelle. A dziś juz złapały mnie mdlosci nie są jeszcze bardzo uciążliwe ale są przez cały dzień.
 
reklama
Współczuję Wam, że nie możecie mieć wolnego. Na moje miejsce jest już ktoś- siostra szefowej, więc spokojnie mogę siedzieć w domu.
Dzisiaj to mi się przydało, bo czułam się masakrycznie. Albo pogoda, albo brak witamin, ale byłam kompletnie bez sił.

Ulicha- zwolnić Cię nie zwolnią, bo jesteś w ciąży :) No i dobrze że teraz się zdecydowaliście. Ja będąc z córką w ciąży pracowałam dorywczo i studiowałam (na szczęście miałam rentę rodzinną), więc zanim się zdecydowaliśmy na drugie dziecko to trzeba było stałą pracę znaleźć.

Zaczął się wieczór, zaczęły się mdłości, ehhh

dominikak- witaj i gratulacje

madziarra- no to fajnie, że tak w pracy problemów nie robią

Joa.Le- to odpoczywaj i zdrowiej

julia- ja też z okolic Poznania, a skąd dokładnie jesteś?

green- oj ja ostatnio też takie drzemki potrafię sobie robić
 
Simka u mnie tez niema w sumie problemu z moim stanowiskiem, bwdzie troche zamieszanie bo beda musieli te osobe znalesc i przeszkolic;-)
a najlepsze jest to ze tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, w sumie to niemialo byc owulacji byc wiec lekki szok hehe.
i powiedzialam przyjaciolce z ktora pracowalam na tym dziale, a wczoraj ona dowiedziala sie ze jest w ciazy;-);-);-) bardzo sie ciesze bo terminy bedziemy miec podobne;-) no ale wspolczuje przelozonej bo dzis jak bedzie ok to dowie sie o ciszy kumpeli, bo juz idzie na L4 a ja dopiero po urlopie 2 cserwca jak bedzie ok to wezme L4.
Kochana ja mieszkam w okolicach Sremu, a ty?

Dzis ma corka przedstawienie z okazji dnia matki;-)

I chyba pojade na te bete tak dla spokoju;-)
 
Wchodzę dzis w 8 tydzien, w poatek usg, doczytalalm ze ryzyko poronienia spada po 8 tygodniu do 10% po 13tygodniu do 1/2%.
Najwiecej jest do 6 tygodnia.... Ja oczywisvie juz z dusza na ramieniu bo w poatek usg ....
 
Ja dzis 8tydz 6 dzien czyli 9 tydz a jutro 9 tydz 1 dzien wiec 10 tydz ale ciekawe co mi lekarz w piatek powie bo mowil ze ciaza mlodsza.
 
Doczytalam ze jak jest tętno powyżej 60 na minute to jest ok :D no czytam i czytam i nir umiem tsk po prostu byc e ciazy no... Stres ciągły.
To najgorsze za toba Karola :D
 
reklama
Chciejka ja na 11.15 wiec koło 6.30 wyjazd z domu :)

Ale tam maja subwaya wiec na bank zaatakuje na jakas kanapkę hahaha bedzie juz po porannych mdlosciach :)
Mega stres
 
Do góry