reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ulicha a gdzie pracujesz ?to rzeczywiscie słabo troche w tkanin klimacie ..

Moja praca typowo biurowa, umowy, faktury, oferty handlowe, negocjacje z klientami i duże projekty i nie tylko :) ale zanim przeszłam na zwolnienie lekarskie to w przeciągu 3 miesięcy podziękowano 4 osobą a ich obowiązki przeszły na mnie i jeszcze jedną koleżankę która też już tam nie pracuje :( tłumaczyli się tym że ciężko jest na rynku i tak musieli zrobić, teraz jest jeszcze ciężej i dlatego myślę że i tak chcą mi podziękować :( ha mam jeszcze umowę na 2 lata i tez dlatego podjęliśmy decyzję o drugim bobo , wiem ze gdybym zmieniła teraz prace to o dziecku byśmy mogli zapomnieć i Olin zostałby jedynakiem :( a tak później zacznę szukać innej pracy
 
reklama
Hej:)
Witaj Dominika!
Mi pasują te daty co Emenems napisałaś.
Wczoraj byłam u lekarza trodzinnego i mam zwolnienie do końca tygodnia. Czuje się jakby mnie ktoś przemielił i wyrzucił. Ratuje mnie tylko myśl, ze w 2 trymestrze jest łatwiej.
Za to pogoda w Gdańsku bardzo ładna!
 
Joa mnie dokładnie taka sama mysl ratuje :D bedziemy finiszować akurat pierwszy trymestr jak bede to powinnismy dotrzeć ba spotkanie w jednym kawałku:D
 
zazdroszczę wam pięknej pogody u nas teraz pada na Śląsku, ogólnie pogoda do bani :( chce słońca i mogłabym na placu posiedzieć a tak to el dupa :(

O tak drugi trymestr zdecydowanie lepszy i idzie wszystko robić :)
 
No go ja jutro 8 tydzien zaczynam ( 7t1d - moj ginekolog nazywa to ósmym tygodniem ) to juz niedługo do konca trgo pierwszego :)
 
Hej

Ulicha ja w poprzedniej ciazy tez mialam mega mdlosci:-( chyba cos do 15tyg...niechcialabym powtorki!

Emenems kurde ja z okolic Poznania jestem , wiec sie z Wami nie spotkam:/

delikatnie plamie, i postanowilam ze wezme na jutro urlop planowany, potem niby mam 2 czerwca wrocic do pracy, ale w ten dzien mam wizyte i mam nadzieje ze jest wszystko w porzadku;-)

Kochane widze ze Was po malu mecza mdlosci:/ ja odpuka cisza narazie;-)
 
Po malutku zgadza sie - mi ciezko to jakos wyłuskać bo ja ogolnie czuje sie jakby mnie czołg przejechał az zStanawiam sie czy moze mam poligon w domu hahahha
Ja nie miewałam wczesniej takiego samopoczucia nigdy tylko na kacu wiec jak to to to mam to :D
 
reklama
Ja też jestem wykończona, nawet teraz jak wstałam z trzy godzinnej drzemki...
Kochane Mamy , dziś Dzień Mamy! Wszystkiego dobrego!;) szczęśliwych 9 miesięcy!;)
 
Do góry