reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

SeeYou - raz mialalm wykryta biochemiczna w cyklu z clo, czy było ich wiecej? Nie mam pojecia bo tutaj to ciezko sprawdzic ..., tak 33 lata i pierwsza ... Tak sie boje !!
 
reklama
SeeYou i oczywiscie luteina dopochwowa rano i po południu 50 a na noc 100 a od 10tc zwiększę bo spada produkcja naturalnego
 
U mnie wiedzą tylko teście i szwagier bo mój chłop im wygadał :( a jeszcze nie ma potwierdzenia, jutro ta beta a 2 gin ;) teście szczęśliwi bo byłyby drugi wniusio :) mojej rodzinie chce powiedzieć po 1 trymestrze, i tak się nie widujemy to i się nie spostrzegną tak szybko :)
 
Ulicha staram sie ! Ale ilośc wiedzy jaka nabyłam przez 4 lata skutecznie mi to uniemożliwia .... Zazdroszcze laskom ktore wpadają i za duxo nie maja pojecia ....
 
xkarola- dlatego zawsze lepiej byc czlowiekem!!


ulicha- mojej znajomej tez miesiac przed terminem wyszla cholestaza ale ona ma kamienie w woreczku.

emenemes- przykra sprawa,tobie koniecznie by sie wtedy mama przydala! moze zrozumia sytuacje iprzyjada ci pomoc i wesprzec...
no ja tez ostatnio jadlam zdrowsze jedzenia,ale tak jak mowisz nie zawsze to wystarcza.musimy obie zmienic nastawienie i byc dobrej mysli!! mi bedzie pewnie latwiej juz po 1 trynestrze i tym usg prenat.
a ile ty juz lat siedzisz w norwegii? moj wymarzony kraj :) trondheim mi sie marzyl
 
Nie byłam w trondheim hehehe
Jestem na stałe od 2008 a byłam pierwszy raz na sezon w 2007.

Ja chce zrobic genetyczne w pl bede ostatni tydzien czerwca pierwszy lipca to akurat nie ? To nasz termin na genetyczne ?
 
emenemes to nie wykryto u ciebie zadnej przyczyny?? leczysz sie tam,w norwegii? u polskich lekarzy czy jak?
u mnie zawsze trafione w 1 cyklu i bardzo mi szkoda takich ludzi.dobrze ze jest in vitro,nadzieja dla par.. (zejde z tematu-dlatego nie znoszu PISu:/ )
a inseminacja tez byla u Ciebie,czy od razu in vitro?
 
reklama
tak,wydaje mi sie,ze akurat sie wstrzelisz w dobre tyg do zrobieniaa tego usg. az zaraz poszukam na necie o tym..
 
Do góry