reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny współczuję wam, że macie tak ciężko :( mój kuzyn jest juz 7 lat po ślubie i tez starają się o dzidzię i tez marne szanse :( dla mnie jest to bardzo niesprawiedliwe ze te osoby co chcą to nie mogą a inne rodzą i dzieci lądują w domach dziecka :(
 
kurde,pisze z telefonu i dlatego mam opoznienie w odpisywaniu kazdej po kolei;)
aktina co do objawow,to ja przez wszystkie ciaze zwymiotowalam tylko jeden raz,z dwa dni temu :) a tak to nic,zero- oprocz bolesnych piersi:/ wiec nie przejmuj sie :) nooo i sennosc,placz bez powodu- ty mozesz miec objawy,ktorych nawet nie zauwazasz kochana
 
Ostatnia edycja:
Co już nie będzie takie zabawne jak zacznie PiS swoje mądrości o in vitro prawic. Ja mam jednego mrozaczka a obecny program rAdowy kończy się w czerwcu 2016 :((
 
reklama
Ja mam 3 na szczescie w kraju gdzie nie stanowi to wielkiego halo....
Ale Joa- przeciez to sie kłoci z ich filozofia - nie moga nie dac szansy na crio bo to by było morderstwo ....
 
Do góry