reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

takie same mam odczucia hehe pierwsza myśl to ze fajnie by było bo parka a potem strach jak to z chłopakiem się obchodzić hehe
 
reklama
No ja jak miałam 8 lat to nauczyłam sie gówniarze pieluchy zmieniać :) a to lata 90te były i pampersy to tylko na wyjścia tak to tetry i to trzy bo miała krzywicę :) i kupę trzrbabylo zrzucać do kibla a pieluchę do wiadra z jakas mieszanka tam matka miała i dopiero potem prała heheh

Jak sie siostrzenica 6 lat temu urodziła to luksus! :) wszystko jednorazowe :)
Ja bym chciała chłopca bo moze wtedy córa meza jakos lepeiej by przyjęła to a tak moze kiedys byc zazdrosna o druga córkę z ktora tata jest na codzień a brat to brat to inaczej troche
 
Emenems gratuluje udanego USG :) teraz możesz troszke odetchąć ;)

Dziewczyny nadrobić was po jednym dniu to dwie godziny czytania i weź tu człowieku zapamiętaj wszystko :)))
Co do spodni toimo iż swojego sadełka mam troszkę to guzik już muszę odpinać albo chociaż pasek rozpiąć :) fajnie, że nie jestem sama :)
Co do wózków to po małej jeszcze jest w piewnicy ale chyba i tak kupimy nowy bo ten był tak różowy, że już mi się odwidział :)

A jeśli chodzi o stres ciążowy to ja teraz też bardziej sie stresuje i jakoeś głupie myśli mam ale odganiam je od siebie jak tylko moge... Kazdy bol brzucha mnie stresuje i każdy inny niż zwykle śluz... Ja też już chcę II trymestr...
W dodatku dziś z Nikolą na izbie wylądowaliśmy bo gorączkuje od wczoraj a w nocy oddychac nie mogła bo migdały jej się powiększyły no i angine ma. Dostała antybiotyk i mam nadzieję , że szybko zadziała.. Mam nadzieję tylko, że ja sie nie zaraże....
 
Witajcie mamusie Gratuluje kazdej z osobna i zycze zdrowych maluszkow i szczesliwych rozwiazan :) Bede mam nadzieje,czesto zagladac dzis zrobilam test :) 2 kreseczki objawy mam juz od ponad tyg prawdopodobnie termin koncem stycznia,czekam jeszcze z wyzyta u gina tak do miesica i mam nadzieje,ze potwierdzi ciaze i,ze bedzie wszystko ok,trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Do góry