reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziękuje za przyjecie :)

Simka - ja tez powoli eksploruje temat wózków. Wiem ze mój musi być solidny, bo juz teraz mój chłopak zapowiedział ze będzie brał bejbika na spacery do parku obok na spacery, a tam są górki, stawy, żwir, wiec lekko nie będzie. Jak mowilam doświadczenie mam zerowe, wiec trochę nie wiem na co zwracać uwagę, ale wstępnie zawiesilam oko na xlanderze XA albo xmove.

Emenems - tutaj wszyscy są fanami piłki. To praktycznie ich sport narodowy, a ja ciągle słyszę tylko kłótnie na temat który klub jest lepszy Man City czy Man United. Ja wiem tylko, ze różnią się kolorami - jeden jest błękitny a drugi czerwony ;)

Swoja droga to zawsze mnie dziwilo podejście do utrzymania ciąży w UK bo to znaczaca różnica. Dziewczyny w Polsce maja częste USG, tabletki podtrzymujące ciążę, a tu 2 USG w trakcie ciąży, a jak jest wszystko ok to nie ma nawet badania ginekologicznego. Może wynika to z tego ze w Polsce rodzi się malo dzieci a tu nie maja z tym problemu, bo rodziny są wielodzietne. Nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aktina- Amelis Pro https://www.amelis-colour.com/pro-2w1/4-wozek.html#/kolor_ramy-bialy/kolory_dostepne-gwiazdy widziałam u kogoś na blogu, a wczoraj na żywo. Weszłam do Toysrus po świeczkę na tort i akurat stały.
Ja po Polce nie mam, bo miałam okropny. Bebetto Magnum- nie polecam. Przyszedł z skrzywioną ramą, był strasznie ciężki i niewygodny, szybko zaczął skrzypieć.

aniulqaa- ja to bym z nerwów chyba nie wytrzymała jakbym takich częstych badań nie miała :)

Swoją drogą zapraszam do mnie na blog Nie tylko różowo..., ale jeszcze się tam nie pochwaliłam, że jestem w ciąży, więc ciiii :)
 
tutti aż wczoraj sobie chodziłam na Street view żeby pooglądać twój region :) fajnie, palmy skońce :)
Emenems u ciebie tez byłam :D ale nie było samego miasteczka z bliska wiec inne regiony norwegii poogladalam, pięknie tam :) uwielbiam górzysty krajobraz, może dlatego że za mało lata każde wakacje w górach po całym miesiącu hehe

te oglądanie to takie zboczenoe zawodowe :p
 
reklama
Do góry