reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja mam dzisiaj taki dzień bez siły, ledwo do metra doszłam taka padnieta jestem, a w domu tyle pracy bo szafy już są teraz trzeba rzeczy poukładać a ja nie dam rady dzisiaj
 
reklama
Maja, witaj wśród nas. Napisz coś więcej o sobie i o swoim dzidziusiu.
Ja sprawdziłam u siebie wynik i mam tylko napisane, że płyn owodniowy w normie.
 
A propo nieogarniania. Ile ja się dzisiaj naszukałam auta na parkingu w galerii!!! Juz chciałam dzwonić do M., że ukradli :) Pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło.
I dobra wiadomośc/plota dla zeschizowanych kilogramami. dziewczyny na fitnessie mówiły, że najwięcej przytyły w 2 trymestrze, a w 3 jedna nawet schudła kg
 
A propo nieogarniania. Ile ja się dzisiaj naszukałam auta na parkingu w galerii!!! Juz chciałam dzwonić do M., że ukradli :) Pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło.
I dobra wiadomośc/plota dla zeschizowanych kilogramami. dziewczyny na fitnessie mówiły, że najwięcej przytyły w 2 trymestrze, a w 3 jedna nawet schudła kg

Pocieszająca i przydatna plota :) duzo do konca mi nie zostało drugiego heheheh
 
Innabajka - mam dzis to samo :D co prawda meza nie wyprawiłam do pracy, bo mnie wczoraj wkurzył.. alee jak tylko poszedłto wiedziałam, że będzie dobry dzień :D

Ogarnęłam piewnice.. posegregowałąm co jeszce pyniesc do domu, co zostaje a co niepotrzebne to wyrzuciłam.. uff :) w domu druga prakla ciuszków sie pierze, jeszcze conajmniej dwie :) 9dostałam od znajomej wczoraj troche.. ale jeszcze dwa ogromne kartony w samochodzie czekają.. ale po Anitce te co odłożyłam to tez pioree no i jeszce pare rzeczy rano udąło mi sie ogarnąc, takze nie jest źle :) Dobrze ze obiad mam :) Prawie :) Lece po Anitke do przedszkola :)
 
Maja, zaglądaj do nas częściej. Zawsze się można wygadać.
Ruchami się nie przejmuj. Mój maluch też czasem potrafi milczeć cały dzień. Ewentualnie zjedz coś słodkiego. To czasem pomaga rozruszać dzieciaki. :-)

Co do tych wód płodowych, to moja znajoma miała stwierdzone tzw. małowodzie. Była pod baczniejszą opieką lekarzy, ale szczęśliwie urodziła całą i zdrową córeczkę.
Co do nereczki, to może maluch się po prostu tak ustawiał pod aparatem że zasłaniał ją i ona sobie tam jest tylko jej nie pokazał.
A co do serduszka, to czy jest to rzecz, którą lekarze mogą naprawić jeszcze w Twoim brzuszku czy już po porodzie?

Aktina, następna, która mnie rozwala... ja najchętniej wyłączyłabym kompa, rzuciła w diabły robotę i poszła spać... Niestety terminy gonią...
 
reklama
Ja to bym zjadła ciasto którejś z was bo sama to nie umiem piec :D i od rana męczy mnie zgaga.. Dzisiaj mam dzień w łożku..

Kupiłam nianie elektryczna głownie z myślą o nockach i o wizytach u mamy (dzieciaki bedą na dole ja na pietrze pewnie). Któraś z Was tez kupuje?

Czesc Maja dobrze ze masz kontrole kilku specjalistów dzięki temu jest większa szansa ze nawet jak jeden sie myli to drugi coś zobaczy. Na pewno wszystko z małym będzie dobrze 3maj sie ciepło :)
 
Do góry