reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No dobra. Umyłam podłogę i nie mam siły. Będę dziś zdychać. Teraz czekam na koleżankę i oprócz obiadu nie mam zamiaru dzisiaj już nic robić :) Ehh teraz się będę denerwować czy nie przeholowałam z robotą

Futurystka- ja też nie chciałabym mieć drugiej cesarki. Ale trochę się boję też porodu naturalnego, bo nigdy nie wiadomo w jakim stanie jest blizna i jak ze zrostami.
 
reklama
Green fajnie ze wyszłaś :) teraz wiesz jakies paskudne wirusy panuja, moze cos w szpitalu zlapalas. zdrowka :)
Joa ciesze sie ze jest lepiej :)
Futurystka rozumiem Cie, bardzo...
Simka ze mna na sali porodowej byla dziewczyna po pierwszej CC, lekarze orzekli ze da rade SN. nie dala, blizna jej sie zaczela rozchodzic i ogolnie bardzo ja bolalo - skonczylo sie druga CC. jestes pewna ze dasz rade? nie boisz sie wlasnie takich komplikacji?
 
martusia- jasne, ze się boję. I decyzję czy mogę rodzić naturalnie pozostawię mojemy lekarzowi i lekarzom w szpitalu. Nie mam zamiaru na siłę rodzić naturalnie. Ale chciałabym by poród się zaczął sam, i wtedy ew. niech zrobią cesarkę (jak za pierwszym razem), a nie tak bez skurczy, na surowo dziecko wyjęte z brzucha.
 
martusia- jasne, ze się boję. I decyzję czy mogę rodzić naturalnie pozostawię mojemy lekarzowi i lekarzom w szpitalu. Nie mam zamiaru na siłę rodzić naturalnie. Ale chciałabym by poród się zaczął sam, i wtedy ew. niech zrobią cesarkę (jak za pierwszym razem), a nie tak bez skurczy, na surowo dziecko wyjęte z brzucha.

Wczoraj oglądałam tv to Iwona guzowska jeszcze przed zdjęciem szwów zaczęła treningi po cc a po dwoch tygodniach od CC zdobyła jakies mistrzostwo :D

Ostra agentka hahaahah pociesza mnie to e jak padnie na cc to zaczne cwiczyc tak 2/3 tygodnie po zdjeciu szwów :D a wczesniej mozna biegac jak jest ok.

A wogole położna mnie pocieszyła bo jal wspomniałam spie w bardzo niskich temperaturach i bałam sie zr bedzie maskara jak mała z nami bedzie a ona mowi ze zaczac od 17 stopni e sypialni po urodzeniu i schodzić z temperatura w sypialni powoli to spokojnie do 8/10 mozna w ta zimie po urodzeniu a nastepna normalnie jak my śpimy :) ze dla dziecka to duzo zdrowiej i duzo lepiej spi rylko zeby ubierać w ciepłe oddychakace ciuchy w czapeczkę i spoko.
Takze tak bede robic - byleby nie było za zimno jak bede karmić w nocy.

No i dziecko po urodzeniu na wiecej niz -10 nie wynosić na poczatku
 
lHej, hej:) ktoś dzisiaj wizytuje? Ja dzisiaj na 15:40 idę zobaczyć babla:)

Jesli chodzi o "pieszczotliwe" określenia w ciazy to mnie moj K nie nazywa ciężarówka tylko Vanikiem:D no i jeszcze jak próbuje rano wydostać sie z lozka to wyglądam jak orka wyrzucona na brzeg morza- stąd druga ksywka: Willy;)
Ogolnie nie pozwala sobie na wiecej, bo nasze rozmowy wyglądają mniej wiecej tak: ImageUploadedByForum BabyBoom1442224193.243775.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1442224193.243775.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1442224193.243775.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 43
Emenems- to jesteś hardcorem :p Ja nawet pół roku po cesarce bałam się zacząć ćwiczyć. Ale ja kondycję zerową miałam :)

No i trzeba pamiętać, ze po porodzie, nawet naturalnym, nie można ćwiczyć brzuszków z pozycji leżącej. Można już po połogu zacząć lekko ćwiczyć brzuch, ale z pozycji kota bodajże. Położna mówiła na jodze :)

Ciekawa jestem co dzisiaj na szkole rodzenia będzie. Już zapowiedziałam mojemu, że ma mnie pół godz przed zawieźć, bym dobrą miejscówkę zajęcła na kanapie, a nie na krześle :p
 
Futurystka, aa rozumiem :) u mnie niewiadoma co do porodu, zobaczymy jakie wyniki będę miała po 35 t ciąży. Jak na wymazie wyjdzie hpv i paciorkowiec to cesarka
 
Emenems- to jesteś hardcorem :p Ja nawet pół roku po cesarce bałam się zacząć ćwiczyć. Ale ja kondycję zerową miałam :)

No i trzeba pamiętać, ze po porodzie, nawet naturalnym, nie można ćwiczyć brzuszków z pozycji leżącej. Można już po połogu zacząć lekko ćwiczyć brzuch, ale z pozycji kota bodajże. Położna mówiła na jodze :)

Ciekawa jestem co dzisiaj na szkole rodzenia będzie. Już zapowiedziałam mojemu, że ma mnie pół godz przed zawieźć, bym dobrą miejscówkę zajęcła na kanapie, a nie na krześle :p

Simka jak bedzie w praktyce to tylko zycie pokaze - kiedys planowałam dwójkę dzieci przed 30 :) heheheh

Tak tak ja spbie zdaje sprawe ze to inny tening jest po porodzie, trzeba szybko zaczac ogarniac mięsień prosty zeby sie zszedł prawidłowo.
Maz juz mi układa powoli zestaw pologowy ćwiczenie+dieta i reszte, bo mowi ze potem moze byc słabo z czasem.
Ob krzywdy mi nie zrobi :)
 
reklama
Do góry