reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A mnie też zaczyna coś brać,córkę kurowałam cały weekend i chyba się zaraziłam:-(.Muszę zusy załatwić i lecę do apteki po prenatal i do domu chorować.
 
GGreen_parsley możesz wziąć nifurokzazyd jak masz rewolucję żołądkową :) ja brałam jak karmiłam młodego a zaraził am się u moich rodziców na obiedzie bo cholery miały jakiegoś wirusa który na szczęście tylko ja zalapałam :(
 
A to chyba kupie sobie tran i zacznę dodatkowo zarzucać ale mojego ginka w czw się zapytam czy mogę :)


Mnie też wszystko leci z łapek :( proste czynności wykonuje 2x dłużej niż normalnie :(
 
Emenems, nastawie się chyba na naturalny, będę ćwiczyć mięśnie kegla aa i wspominałaś o jakimś masażu olejkiem ??

Ulicha, nie schizuj, na zapas nie ma co się zamartwiać, a tran czysty chyba nie można bo dużo wit A ale zapytaj lekarza :)

Nie wiem co jest ale mam dziś sporo energi wstałam po 6:00 wyszykowałam męża do pracy, byłam u mamy i na zakupach. Posprzątałam w salonie a teraz zabrałam się za szorowanie łazienki, przechodzę na eko środki i całą łazienkę popsikałam octem ( o mało się nie udusiłam ) i zrobiłam paste z sody, octu i płynu do mycia naczyń.
 
Rany, dziewczyny skąd Wy bierzecie tyle energii???:szok: Sprzątają, latają na zakupy, pieką ciasta... Dla mnie to jest jakiś total niewyobrażalny!!!

Ja od kilku dni czuję się bardziej zmęczona i senna niż w I trymestrze. Energia na minusie. Wyjście z łózka jest wyzwaniem! Potem siadam na kanapie i próbuję pracować, co też mi idzie jak po grudzie, bo kompletnie nie mogę się skupić, oczy mam na zapałkach i myślenie w stanie dramatycznym...
Najchętniej bym całą dobę spała, budziła się na siusiu i jedzonko, po czym szła spać dalej! Fakt, że ja mam zakaz sprzątania i robienia takich rzeczy, ale nawet gdybym nie miała, to przy takiej "energii" nic bym nie zrobiła...
 
Limonka87 20 miesięcy ale ja mam problemy z macica i po drugim porodzie będą mi ją całkowicie usuwać
Ulicha u mnie druga ciąża wygląda całkiem inaczej nie mam takiej ekscytacji jak podczas pierwszej, a co do tego wózka planuje coś takiego kupić ale jak mały wyjdzie z gondoli bo czuję że też nie za długo go powożę :-D
 
reklama
Juti, ja też mam dni kiedy leżę i nic nie robię dlatego jak już czuje się lepiej wykorzystuje czas na maksa

Powiem wam że kabina błyszczy, a mialam taki kamień.. jednak babcine sposoby najlepsze
 
Do góry