reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

a my sobie z maluchem sluchamy muzyki :)

Oli w przedszkolu, zaraz ogorkowa gotuje. kurcze dziewczyny wiecie jakiego dola zlapalam jak zobaczylam ze przytylam az 3 kg od poczatku? wiem ze to moja wina. teraz sie pilnuje, ale zdarza mi sie grzeszki. oby mi w szpitalu nie powiedziano ze stol operacyjny nie ma az takiej nosnosci i ze mam jechac gdzie indziej... jestem glupsza niz ustawa przewiduje no :/

Grenn ciesze sie ze lepiej u Ciebie :)
Paulina to chyba jakis nietaktowny zart? to nie lekarz a wyciagacz kasy ot co
Bettka prosze Cie nie pisz takich rzeczy, zaraz bedziemy w 25 tygodniu i zeschizujemy wszystkie


a tak jeszcze zapytam: Oli ma 3 urodziny 26 wrzesnia, chcemy razem z babyshower zrobic. to dobry pomysl? co sadzicie?
Martusia! Na 3 kg narzekasz, a co powiesz na 8? Nie ogarniam jak to mozliwe;)
 
reklama
Kurcze Simka, super te misiowe bodziaki!!! Zazdroszczę!!!
Zaraziłyście mnie tym lumpkiem. Tylko ja tu nie mam żadnego sprawdzonego Ale może w przyszłym lub następnym tygodniu pojadę do mamy i z niż się wybiorę u niej. Bo jest tam kilka fajnych.

Green, to jeśli nie zasłania ujścia, to już jest to dobra wiadomość. ma szansę jeszcze spokojnie się podnieść, tak jak u mnie. :-)
 
Kurde moze tez kupie ten detektor. A któraś już widzi ruchy brzucha jak maluch kopie? Ja to dzisiaj zauważyłam dzieciaki dość aktywne były i normalnie brzuch sie wyginał tam gdzie kopnął jeden z drugim Haha zajebiste to :D
u mnie taka dozarta mloda jest, ze caly brzuch mi sie telepie. Fajnie tez czuc i mozna odroznic kopniaki od wiercenia sie;). Niesamowite to jest, siedze czasami i gapie sie na swoj bandzioch;)
 
Ja przytyłam juz 4 kg

Młody tak kopie ze juz widać jak brzuch faluje a niby łożysko na przedniej ścianie :)

A wy znowu piszecie jak szalone :)

Jeśli chodzi o paciorkowca to jest różnie mam parę znajomych które nie były leczone na niego w ciąży ale dostały antybiotyk przed porodem i dziecko zdrowe jak ryba , no i jedna która miała nawet cc gdzie jednak dzidzia ma już ta bakterie, porostu mama jej to sprzedała i nawet nie wiadomo jak skoro i cc i antybiotyk :( więc jest różnie
Ale nie spotkałam się zeby był leczony
Wiem ze di 36 tyg trzeba zrobić badania na gbs i z tymi badaniami do szpitala na poród jechać :)
 
Jeny ale Wy piszecie, akurat jak chwili wolnej na zajrzenie nie miałam. Dziś to ja miałam zaszczyt zaprowadzić córę do przedszkola ale do ostatniej chwili myślałam że nie pójdzie bo spała mocno ;) a że w nocy trochę jej katar przeszkadzał to byłam skłonna jej darować. Ale wstała i zdążyłyśmy, potem zakupy i gotowanie.

Widzę że lumpki obskakujecie że hej :) Mój ulubiony został na wsi niestety... a szkoda, tam o tyle fajnie że jest cenówka a nie wagówka , bardziej mi to odpowiada. A rzeczy świetnej jakości, często z metkami. Marysię w wakacje obkupiłam w koszulki do przedszkola to jeszcze ani razu prania nie robiłam odkąd chodzi :S

Teściowa ma nas odwiedzić za tydzień czy dwa i przywiezie ciuszki po Marysi to zobaczę co mamy a co nam brak, wtedy przejdę po osiedlowych bo kilka miesięcy to nie byłam w żadnym. Mieliśmy kiedyś komis dziecięcy na osiedlu to tam się coś udawało kupić a teraz bida. Znaczy są ze 3 lumpy ale jakoś mi nie pasują, te ciuchy tak ściuchane że wolę dołożyć parę zł i nowe kupić :/
 
Kupujecie "Szumisia" ? Jest promocja urodzinowa akurat -15% (kod rabatowy jest na FB). Chciałabym z otulaczem ale taki zestaw wyjdzie 170 zł po rabacie o ile dobrze liczę.. :confused2: Zastanawiam się jeszcze.. ZESTAW! Whisbear - szumiący miś + otulacz - Whisbear - Szumiący Miś, stworzony z myślą o spokojnym śnie

Ja kupiłam na targach Family Days, mysle że warto kupić. Dostalysmy na oddział patologii noworodka kilka do wypróbowania i naprawdę sprawdzają się:)
 
Ja mam tez 61 u mnie to 7 na plusie ale regularnie mierze obwód tyłka od poczatku ciazy - urósł o 2cm tylko wiec wychodzi na to ze to brzuch bo reszta nie zmienia rozmiarow... Powoli sie z tym godzę bo co mam zrobic .. Tez nie jest słodyczy mega racjonalnie sie odżywiam no i coz - tyle nasze bejbe ptrzebuja! A jaki masz wzrost ?
Emenems 175cm, ale tez leje na to jak narazie. Do lata bedzie troche czasu wiec trzeba bedzie dupe spiac i odzyskac ksztalty;)
 
reklama
Do góry