reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Simka ekstra , to dawaj fotki co kupiłaś :) do fryzjera też muszę się wybrać tylko czasu brak, poza tym tutaj nie mam jakiegoś sprawdzonego Ale gdzieś iść muszę,
A u nas szef chyba się zmienia, dzisiaj już nowy jest, mam nadzieję że mi problemów nie będzie robił, bo ze starym się dogaduje i jest luzik, jak zacznie problemy robić to będę musiała o zwolnieniu pomyśleć :)
 
reklama
Moja gwiazda kopie mnie praktycznie non stop - do tego stopnia, że godzina/dwie bez kopniaka i już się zaczynam martwić :no:

Parę lat temu już jedną kuchnię robiłam i naprawdę wykonanie bardzo solidne, blaty pogrubiane a była 2x taka i zapłaciłam 3500 zł.. Jakieś 7 lat temu - nie sądziłam, że ceny aż tak poszły w górę :no: W niedzielę pójdę na giełdę, może tam dorwę jakiegoś stolarza.. Liczę, że w max 3 tyś się zmieszczę :-D

Bettka mi też wydaje się dużo za taką małą kuchnię. No chyba, że robisz z jakiś drogich materiałów? Ja jak wyceniałam swoją pierwszą kuchnię 5 lat temu to wyceny za to samo zaczynały się od 15 tys. a skończyły się na 6500, ale to była dosyć duża kuchnia w kształcie U. Rok temu robiłam kuchnię w kolejnym mieszkaniu, ale tutaj nie wiem ile wyszło za samą kuchnię (dół laminat, blat dębowy, góra fornir) o dł. 4 m w 1 ciągu, bo cena była łączna z 2 dużymi szafami w zabudowie, 3 parami drzwi, meblami do łazienki - ok. 20 tys.

Ja zważyłam się dzisiaj po badaniach (początek 23 tyg) i przytyłam 1.5kg :)
 
a my sobie z maluchem sluchamy muzyki :)

Oli w przedszkolu, zaraz ogorkowa gotuje. kurcze dziewczyny wiecie jakiego dola zlapalam jak zobaczylam ze przytylam az 3 kg od poczatku? wiem ze to moja wina. teraz sie pilnuje, ale zdarza mi sie grzeszki. oby mi w szpitalu nie powiedziano ze stol operacyjny nie ma az takiej nosnosci i ze mam jechac gdzie indziej... jestem glupsza niz ustawa przewiduje no :/

Grenn ciesze sie ze lepiej u Ciebie :)
Paulina to chyba jakis nietaktowny zart? to nie lekarz a wyciagacz kasy ot co
Bettka prosze Cie nie pisz takich rzeczy, zaraz bedziemy w 25 tygodniu i zeschizujemy wszystkie


a tak jeszcze zapytam: Oli ma 3 urodziny 26 wrzesnia, chcemy razem z babyshower zrobic. to dobry pomysl? co sadzicie?
 
Juti chyba na szczescie nie, bo caly czas jest tylko mowa, ze kieruje sie do ujscia.
A u mnie taki numer, ze tym razem wygladamy na dziewczynke, juz raz wygladalismy ma chlopca haha ;-) ruchow prawie nie czuje, a male tak fika, ze zobaczyc ciezko :p
 
Moje dzisiejsze zakupy. Ja akurat lubię takie zwykłe, niedisneyowe rzeczy :)

A na dziewczynki też było sporo słodkości dzisiaj :)

DSC07182.jpgDSC07183.jpgDSC07184.jpgDSC07186.jpgDSC07187.jpgDSC07188.jpgDSC07189.jpg
 

Załączniki

  • DSC07182.jpg
    DSC07182.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC07183.jpg
    DSC07183.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC07184.jpg
    DSC07184.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 86
  • DSC07186.jpg
    DSC07186.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC07187.jpg
    DSC07187.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 77
  • DSC07188.jpg
    DSC07188.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC07189.jpg
    DSC07189.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 82
boże może zmienie lekarza jak ten mi bajki puszcza ze tego się nie leczy:szok: teraz mam 13pazdziernika wizyte i pojde to musze z nim porozmawiać tak niemoze być!!a jak co to zmienie lekarza

Innabajka a u ciebie jak lecza tego paciorkowca??
 
tez mysle zeby zmienic lekarza, bo mnie ten moj tak wkurwil ostatnio ze masakra. tylko nie wiem czy to sie oplaca. mam pakiet w Luxmedzie ale tam srednio z dobrym ginem i to do tego takim ktory prowadzi ciaze.

Simka ja tez lubie zwykle rzeczy, niemarkowe, ale jak mam wiecej kasy to zawsze cos tam z wyzszej polki kupie.
 
monii- może faktycznie przejdź się do innego lekarz i skonsultuj

martusia- no nie przesadzaj :) 3 kg to niedużo

green- czyli nadal nie wiadomo kto będzie?
 
reklama
Do góry