reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Moja pierwsza myśl to też rozciąganie skóry ale gin dała mi skierowanie na dodatkowe badania coś z wątrobą ciekawa jestem co to będzie. Niby jak smaruje to przechodzi no ale nigdy nic nie wiadomo,
 
Jejku dziewczyny jak mnie pi.a swedzialo. No masakra. Jaką infekcja czy co. Nigdy w życiu jeszcze nie miałam to i nie wiem jak rozpoznać. Wizyta w pon i jak tu wytrzymać do tego czasy. Jakieś rady co brac albo coś?

Dziś mam rocznicę ślubu. Mezus pamiętał i w tym roku 4piekne sloneczniki. Co roku o jeden więcej dostaje. Smialam mu sie że na 20 rocznicę to strasznie wielki będzie ten bukiet bo słonecznik duży kwiatek. Ale ją lubię sloneczniki i ślub chciałam we wrześniu bo sezon na sloneczniki wtedy jest. I kościół w słonecznika był i bukiet też że słoneczników samych. Ciężki był strasznie. I z okazji rocznicy lampka Hugo wypita.
Siostra z Niemiec mi przywiozła alkohol frei. Ale tylko jedną butelkę.
 
Jejku dziewczyny jak mnie pi.a swedzialo. No masakra. Jaką infekcja czy co. Nigdy w życiu jeszcze nie miałam to i nie wiem jak rozpoznać. Wizyta w pon i jak tu wytrzymać do tego czasy. Jakieś rady co brac albo coś?

Dziś mam rocznicę ślubu. Mezus pamiętał i w tym roku 4piekne sloneczniki. Co roku o jeden więcej dostaje. Smialam mu sie że na 20 rocznicę to strasznie wielki będzie ten bukiet bo słonecznik duży kwiatek. Ale ją lubię sloneczniki i ślub chciałam we wrześniu bo sezon na sloneczniki wtedy jest. I kościół w słonecznika był i bukiet też że słoneczników samych. Ciężki był strasznie. I z okazji rocznicy lampka Hugo wypita.
Siostra z Niemiec mi przywiozła alkohol frei. Ale tylko jedną butelkę.

Wydzielina z pochwy tez mówi czy jest infekcja. Zapach/ kolor i konsystencja poczytaj sobie :)
 
Ej czaicie ze jednej lasce z bliźniakami kazali płacić podwójnie za usg bo dwoje dzieci? ………

Hahahahha ale jazda to niech macierzynski tez jej wydluza do 2 lat :)

hej dziewczyny, ja dzis po badanich szyjka sie wydłużyła z 26mm zrobiło się 31mm :) czy Was też swędzą brzuchy? ja potrafię się obudzić w nocy i kremem smarować.

Mnie czasem ciagnie ale jakos nie swedzi, mam mega brzuchol juz na dowod wrzucam fote :) planuje kupic olej kokosowy albo jojoba i sie smarowac, narazie brak rozstepow

Jejku dziewczyny jak mnie pi.a swedzialo. No masakra. Jaką infekcja czy co. Nigdy w życiu jeszcze nie miałam to i nie wiem jak rozpoznać. Wizyta w pon i jak tu wytrzymać do tego czasy. Jakieś rady co brac albo coś?

Dziś mam rocznicę ślubu. Mezus pamiętał i w tym roku 4piekne sloneczniki. Co roku o jeden więcej dostaje. Smialam mu sie że na 20 rocznicę to strasznie wielki będzie ten bukiet bo słonecznik duży kwiatek. Ale ją lubię sloneczniki i ślub chciałam we wrześniu bo sezon na sloneczniki wtedy jest. I kościół w słonecznika był i bukiet też że słoneczników samych. Ciężki był strasznie. I z okazji rocznicy lampka Hugo wypita.
Siostra z Niemiec mi przywiozła alkohol frei. Ale tylko jedną butelkę.

Ja mam czesto infekcje i polecam globulki lactovaginal a na zewnatrz moze byc zel tez z kwasem mlekowym na pewno zlagodzi objawy a potem do lekarza
 

Załączniki

  • 1441916543491.jpg
    1441916543491.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 59
Pauletah no właśnie wydzielina normalna konsystencja zapach nic nie odbiega od tego co było. Dlatego nie wiem co to może być. Jakieś podrażnienie.
 
reklama
Do góry