reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej, jestem po badaniach. Było i połówkowe i echo. Mały piękny i zdrowy. Wszystkie parametry w normie. Serduszko prawidłowe. Jestem mega szczęśliwa! Waży 458 g i od głowy do pupy ma ok 20 cm. :-)
U mnie super wiadomość jest taka, że łożysko się podniosło. :-) Szyjka za to wciąż jest bardziej miękka niż powinna i krótsza. Do stałej obserwacji.
WspaniLe! Gratulacje Juti;)))
 
reklama
Dobra ... Jestem za stara na takie facbookowanie

Laska ze wsi ode mnie pochodząca z Dębicy trzeci raz wrzuca zdjecia usg ( nie skończyła nawet 3 miesiaca) po tygodniu kolejne z takim opisem

Dzień dobry
Emotikon heart
Jestem sobie maleństwo
Emotikon heart
Chociaż mam zaledwie kilka centymetrów to już mam serduszko, rączki, nóżki, a nawet paluszki
Emotikon heart
Ostatnio dzidziuś nie spał i nawet pomachał rodzicom
Emotikon heart
Baaardzo ruchliwy jest nasz dzidziuś
Emotikon grin
Rodzice są bardzo szczęśliwi


***** no nie kumam :D nic nie rozumiem co go za pitolenie??!! Chyba nie jedtem młodzieżowa i jestem stara zrzeda, dziewcze młodsze o 10 lat - po co to komu?
Tyle was na fejsie w rożnym wieku i zadna tak nie pier***li ...;D no sory :D

Proponuje wejść na jej profil i odznaczyć ja żeby nie obserwować, przepraszam idiotki :)

Wiem ze to ciężarna ale ile nożna oglądać i czytać jedno i to samo :(
 
czy ktoś tu ma ta paciorkowca?czy cc jest lepsze w takim przypadku niż poród SN?czy to samo może zniknąć???

Paciorkowiec nie jest niby wskazaniem do cc, ale nalezy go wyleczyc przed porodem. Ja teraz przechodze leczenie bo cc nic nie gwarantuje a bakteria niebezpieczna

Hej, jestem po badaniach. Było i połówkowe i echo. Mały piękny i zdrowy. Wszystkie parametry w normie. Serduszko prawidłowe. Jestem mega szczęśliwa! Waży 458 g i od głowy do pupy ma ok 20 cm. :-)
U mnie super wiadomość jest taka, że łożysko się podniosło. :-) Szyjka za to wciąż jest bardziej miękka niż powinna i krótsza. Do stałej obserwacji.

Super wiesci, szczegolnie z lozyskiem :) gratuluje zdrowej dzidzi

Emenems, jak mozesz byc tak nieczuła hahahahhaha
 
Proponuje wejść na jej profil i odznaczyć ja żeby nie obserwować, przepraszam idiotki :)

Wiem ze to ciężarna ale ile nożna oglądać i czytać jedno i to samo :(

O kochana ! Dawno jej w znajomych nie mam Jahahah nie dawałam rady z cytatami ze strony cytaty.pl itp :)

Ale moja siostra nie wytrzymała i mi to wysłała hahahahahah przepraszam was - padlam :D
Internetowe macierzyństwo :D
 
Paciorkowiec nie jest niby wskazaniem do cc, ale nalezy go wyleczyc przed porodem. Ja teraz przechodze leczenie bo cc nic nie gwarantuje a bakteria niebezpieczna



Super wiesci, szczegolnie z lozyskiem :) gratuluje zdrowej dzidzi

Emenems, jak mozesz byc tak nieczuła hahahahhaha

Straszna sucz o lodowatym sercu ze mnie - dobrze ze mna potrzasnelas
 
Pod pępkiem mnie Młody kopie :)

Ja w biedrze byłam, kupiłam ten 3 litrowy płyn do płukania i 2 opak. kapsułek. Ale u mnie są dwie biedry tzw duża i mała i w tej dużej byłam

Juti- super wieści. Mały już nie taki mały :)

Emenems- fajne masz znajome :p Mnie wkurzają z kolei te, co wciąż wklejają linki do piosenek na yt poprzeplatane ze zdjęciami z jakimiś tekstami, aforyzmami czy "mądrościami"/ Ja rozumiem, ktość coś udostępni raz na miesiąc, ale nie kilka razy dziennie! Już kilka takich przestałam obserwować
 
reklama
hej dziewczyny, ja dzis po badanich szyjka sie wydłużyła z 26mm zrobiło się 31mm :) czy Was też swędzą brzuchy? ja potrafię się obudzić w nocy i kremem smarować.
 
Do góry