reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Czy miewacie czasem takie bóle trochę jak na okres? Nie pamiętam tego z 1 ciąży, a ta jest tak dla mnie zaskakująca że sama nie wiem co jest normą a co można skonsultować dla świętego spokoju. Bo to chyba nie skurcze b-h? Brzuszek miękki. Trochę się niepokoje zwłaszcza ze od jutra zostaje sama z małym...
 
Czy miewacie czasem takie bóle trochę jak na okres? Nie pamiętam tego z 1 ciąży, a ta jest tak dla mnie zaskakująca że sama nie wiem co jest normą a co można skonsultować dla świętego spokoju. Bo to chyba nie skurcze b-h? Brzuszek miękki. Trochę się niepokoje zwłaszcza ze od jutra zostaje sama z małym...

Mi sie takie bole zdarzaja :)
 
Dziewczyny a te Wasze maluchy to jak fikaja i kopia to na jakiej wysokości brzucha to odczuwacie? Bo ja tak baaardzo nisko dużo poniżej pępka,i nigdy się nie zdarzyło żeby mały wyżej kopnął,tylko ciągle tak dziwnie nisko nie wiem czy to normalne:(
 
Dziewczyny a te Wasze maluchy to jak fikaja i kopia to na jakiej wysokości brzucha to odczuwacie? Bo ja tak baaardzo nisko dużo poniżej pępka,i nigdy się nie zdarzyło żeby mały wyżej kopnął,tylko ciągle tak dziwnie nisko nie wiem czy to normalne:(

No tak samo od dwoch tygodni pod pępkiem bo tak to cały czas na wysokości CC :)
 
Chyba normalne, ja tez tak mam :) a ostatnio nawet lekarz mowil przy badaniu usg ze na razie maluch jest nisko ale wywynioskowałam ze to normalne. poza tym macica w trakcie ciazy sie jakos tam podnosi, najpierw jest nisko, pozniej sie chyba podnosi.. ja tak to sobie tłumacze ;)
 
Dziewczyny a te Wasze maluchy to jak fikaja i kopia to na jakiej wysokości brzucha to odczuwacie? Bo ja tak baaardzo nisko dużo poniżej pępka,i nigdy się nie zdarzyło żeby mały wyżej kopnął,tylko ciągle tak dziwnie nisko nie wiem czy to normalne:(

Zalezy jak sie przekreci, ale tez nisko pod pepkiem :)
 
reklama
Do góry