reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

monii88 jest napisane , że do 3 miesiąca życia.
green będzie dobrze trzymam kciuki za Ciebie i maluszka
A ja właśnie dzisiaj byłam i dokupiłam sobie druga koszule na zmianę do szpitala jedna brązowa a druga siwa i szlafroczek :) później wrzucę fotki , brązową kupiłam w sierpniu już :)
 
reklama
Ale mam dla was wiesci :)

U Nadi wszystko ok, klocek wazy 800g, co najlepsze mam szanse na naturalny porod... jesli wylecze paciorkowca i pod konoec ciazy hpv nie wyjdzie na badaniach to moge rodzic naturalnie. Jak wyniki kiepskie to cesarskie ciecie, dobrze ze zaraz zaczynam szkole rodzenia

Ale super:) jaką duża już :) szybko rośnie i fajnie jak jednak będziesz naturalnie rodziła :) to same dobre wieści
 
Ja szlafrok mam, ale piżamy muszę kupić. Bo w domu z typowych piżam to mam jedną sztukę, a koszul dwie, ale co je kupowałam do szpitala jak szłam Polkę rodzić. Więc "wyjściowych" takich nie mam :p

Posprzątałam w końcu pranie i zrobiłam porządek w szafach. jeszcze pralnia do poukładania i mogę brać się za porządek w Młodej pokoju. Tylko tu by się koparko-spycharka przydała :)
 
Emenems ja tez takie rozne wykrety mam, niby ladne normalne, ale jednak jak dzis sie pakowalam to srednio pasowaly :p juz nie wspominajac o kapciach jedynych ktore mam bo tak jak mowilam nie lubie chodzic w kapciach, te kiedys sobie kupilam dla zgrywy, ale maja ogon uszy, oczy, wywalony jezyk i ogolnie sa psem, mysle, ze mieli by tu ze mnie niezly ubaw :) szczescie w nieszczesciu pepco mialam po drodze ;-)
 
Innabajka mam pytanie do ciebie jako specjalisty - czy oczyszczanie twarzy sie jeZcze robi ?
Bo siostra mi powiedziała ze chce zrobic a ja jakos nie jestem przekonana ... Duzo kiedys trgo Robiam ale wydaje mi sie ze mikrodermabrazja bedzie chyba lepsza co nie ?
 
reklama
Emenems ja tez takie rozne wykrety mam, niby ladne normalne, ale jednak jak dzis sie pakowalam to srednio pasowaly :p juz nie wspominajac o kapciach jedynych ktore mam bo tak jak mowilam nie lubie chodzic w kapciach, te kiedys sobie kupilam dla zgrywy, ale maja ogon uszy, oczy, wywalony jezyk i ogolnie sa psem, mysle, ze mieli by tu ze mnie niezly ubaw :) szczescie w nieszczesciu pepco mialam po drodze ;-)

To jest jedyna "szpitalna " miałam ja na łyżeczkowaniu - bo tak koszul nie nosze do spania albo spodnie albo spodenki w zależności od pory roku ...
Wklejcie cos jak znajdziecie cos pod szpital co wypada :) bo koszula rozumiem po porodzie ?
 
Do góry