reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Emenems dzisiaj przypadkiem trafiłam na inspiracje poddasza moze coś Ci wpadnie w oko odnośnie sypialni :) ImageUploadedByForum BabyBoom1441883592.206473.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1441883601.255615.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1441883609.323262.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1441883617.295479.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441883592.206473.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441883592.206473.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 47
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441883601.255615.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441883601.255615.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 48
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441883609.323262.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441883609.323262.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441883617.295479.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441883617.295479.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 46
ZZamorduje was, co wy na akord piszecie :) zatrzymałam się wczoraj na 23. Godzinie i myślę rano was nadrobie a tu tyle czytania....

Green_parsley dobrze ze jesteś w szpitalu, porabią ci badania i będziesz wiedziała co i jak :)

Joa.le ja wczoraj piekłam ciacho ze śliwkami :) defacto zostało parę kawałków, mąż z olinem się nim zajeli; )

Ja sobie leżę i kuzwa lewa ręka mi zdretwiała, żeby było śmiesznie leżę na plecach ale podobnie miałam przy pierwszym, wiec chyba norma

Ja chyba w przysłał tygodniu dostane skierowanie na glukozę aż się cieszę że będę piła ulepek :)

Pauletahh jak coś to przygarne resztę ubranek :)
 
ZZamorduje was, co wy na akord piszecie :) zatrzymałam się wczoraj na 23. Godzinie i myślę rano was nadrobie a tu tyle czytania....

Green_parsley dobrze ze jesteś w szpitalu, porabią ci badania i będziesz wiedziała co i jak :)

Joa.le ja wczoraj piekłam ciacho ze śliwkami :) defacto zostało parę kawałków, mąż z olinem się nim zajeli; )

Ja sobie leżę i kuzwa lewa ręka mi zdretwiała, żeby było śmiesznie leżę na plecach ale podobnie miałam przy pierwszym, wiec chyba norma

Ja chyba w przysłał tygodniu dostane skierowanie na glukozę aż się cieszę że będę piła ulepek :)

Pauletahh jak coś to przygarne resztę ubranek :)

Już za późno byłam na poczcie i całość poszła do Emenemsa :)
 
Ale mam dla was wiesci :)

U Nadi wszystko ok, klocek wazy 800g, co najlepsze mam szanse na naturalny porod... jesli wylecze paciorkowca i pod konoec ciazy hpv nie wyjdzie na badaniach to moge rodzic naturalnie. Jak wyniki kiepskie to cesarskie ciecie, dobrze ze zaraz zaczynam szkole rodzenia
 
Ale mam dla was wiesci :)

U Nadi wszystko ok, klocek wazy 800g, co najlepsze mam szanse na naturalny porod... jesli wylecze paciorkowca i pod konoec ciazy hpv nie wyjdzie na badaniach to moge rodzic naturalnie. Jak wyniki kiepskie to cesarskie ciecie, dobrze ze zaraz zaczynam szkole rodzenia

Super! Coś czuje ze będzie 4kilowa dziewczynka hehe
 
reklama

a ten polarek jaki słodki jaki to rozm??
ja byłam dziś na wizycie i wszystko jest z maluchem oki,niewiem ile wazy bo nigdy niemowi:angry:
jedynie okazało się ze jestem nosicielem jakiejś bakteri i tuz przed porodem czy zaraz po maly dostanie antybiotyk,orientuje się ktoś jaka to bakteria?
na glukozę tez dostałam i na sama mysla już mi się rzygac chce,fuuj
ja na plusie jestem tylko 4,5kg
miałam jeszcze cos napisac ale za dużo was się naczytałam i nie wiem co komu napisac
 
Do góry