reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

mjaa moge sie mylic ale jesli po skoku tempa spada to znaczy ze byla owulka i teraz powinna rosnac.... ale moge sie mylic :sorry:
Otóż to, powinna rosnąć.. A tutaj nic. Dziwne, bo nie zdarzało się to wcześniej. Tym bardziej, że wiem dokładnie kiedy była owulacja.. Temperatura skoczyła do 37 stopni, a teraz od dwóch dni 36,5 :(
 
reklama
Edyta01 cykle mam 31-35

m-s czekamy na wieści

Neta81 chyba ja 25, ale brzuch mnie coś pobolewa i mam odczucie jak bym już miała @ :/ dzisiaj 31dc. a i wydaje mi się, że ktoś wspominał coś o 26 tylko nie wiem czy o testowanie chodziło czy o termin @
 
Czy ktoras z was ma podstawowa temperature ciala ponizej 36.6? Ja jak jestem zdrowa to mam 35.2 w porywach 35.5... lekarz nic nie mowil ze to zle czy co.... w pochwie za to mam impreze bo od 36.6 do 37.8 potrafi dojsc ale ja mysle ze to przez antykoncepcje...

Trzymam kciukasy za was :tak:
Myślałam, że tylko u mnie takie rewelacje! :) Mam dokładnie to samo. Najgorzej wieczorem, bo spada nawet poniżej 35 stopni. Wielu lekarzy o to pytałam i od żadnego z nich nie dostałam odpowiedzi. Przyczyną może być tarczyca, którą u mnie wykluczyli albo coś w ośrodku termoregulacji, co jest bardziej prawdopodobne. Chociaż przyznam, że ostatnio lepiej u mnie z temperaturą i znacznie się podniosła.. Bywa, że mam 36,6 więc nie mam pojęcia co jest przyczyną tych wahań.
 
U mnie testowanie to odległy temat,dopiero skończyła mi sie @ :-p a testowanie wypadnie mi 15 lutego ...

Od tego cyklu zaczynam mierzyć tempke,tzn zacznę jak mi termometr przyjdzie,od zeszłego cyklu robię tez testy owu.
 
Jeśli w środę miałam w podbrzuszu kilka godzin charakterystyczne bóle jak przed okresem to znaczy że wtedy była owu? Robiłam testy codziennie od środy i nic nie wykazały, śluz też nie wyglądał na płodny.

Możliwe, że przegapiłam owulację, czy też jest szansa że dopiero będzie? Czytałam gdzieś że te bóle w podbrzuszu oznaczają, że właśnie w tym momencie będzie owu.
 
Trzylitery testy nie wykazały owu bo albo jej jeszcze nie mialas albo testy są za malo czule i nie wychwycily jej,ale wydaje mi sie bardziej prawdopodobny ten pierwszy wariant.

A ja chyba wykrakalam,bo właśnie przyszedł mi termometr,tak więc od jutra zaczynam mierzyć tem.
 
mjaa no ja wlasnie badam tarczyce bo na poczatku grudnia TSH mialam 3,60 a T4 13,4 wiec poszlam zbadac jeszcze raz, osobiscie podejrzewam u siebie niedoczynnosc bo mam wiele objawow ale tutaj w irlandii jak sie miesci w normie to jest spoko :no:i nie wazne ze dla mojego wieku (w marcu 21) powinno byc 2 i ponizej... tego pod uwage nie biora a do endokrynologa nie wysla...ehhhh:no:

Edytko wlasnie wstalam... wyprostuje wlosy i wrzuce fotke :-D

Ja dzis jakiegos plamienia dostalam... nie wiem co sie dzieje... zobaczymy co to bedzie...
 
Trzylitery testy nie wykazały owu bo albo jej jeszcze nie mialas albo testy są za malo czule i nie wychwycily jej,ale wydaje mi sie bardziej prawdopodobny ten pierwszy wariant.

A ja chyba wykrakalam,bo właśnie przyszedł mi termometr,tak więc od jutra zaczynam mierzyć tem.

Czyli jest szansa, że jeszcze owu nie było? Fajnie by było, bo tak się już nastawiłam, że w tym miesiącu już nic nie zdziałamy. A mąż dziś wraca z podróży to można by było coś spróbować. :-)
 
Edytko specjalnie dla ciebie moja niewyjsciowa mordka :-D
72931_326633884112430_210761720_n.jpgkurde...zdecydowanie lepiej wyglada na moim telefonie :-D bede jeszcze farbowac zeby bardziej blad byl :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
trzylitery a który dzień cyklu masz? mnie od dwóch dni boli podbrzusze ale myślę, że raczej przed owu jeszcze mogę być. W każdym razie próbować trzeba :)

mitaka
ból jak na @ występuje też w ciąży, w obu ciążach tak miałam, byłam wręcz pewna, że zaraz się okres pojawi, więc nawet testu nie chciałam robić bo nie wierzyłam, że może być ciąża. Zatem trzymam &&&&&&& za Ciebie :)
 
Do góry