reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

mjaa moge sie mylic ale jesli po skoku tempa spada to znaczy ze byla owulka i teraz powinna rosnac.... ale moge sie mylic :sorry:
 
reklama
To musiała bym zrobić rano no nie z porannego moczu??najlepiej? czy w umie jak mnie bolą piersi to w każdej porze?do nastepnej miesiączki mam 16 dni...wiec to za wcześnie na bolące piersi.

jak chcesz to zrob teraz, jesli nie pilas przez ostatnie 2h nie powinno byc problemu.... jak wyjdzie slabo to powtorz rano.... ale jesli jestes w ciazy i hormony sa tak sile ze wychodzi ci linia na brzuchu to dzisiejszy test powinien walic po oczach ze sie tak wyraze... :-D
 
Wszystko się okaże jutro kupie dla swojego spokoju;) jeśli nie wyjdzie to będzie oznaczać ze nic nie ma lub za wcześnie czyli początek;)
 
Kori biorę taka dawkę bo widze że mi pomaga,nie mam jak iść do gina więc staram sie sobie pomoc,bo moj lekarz przepisał mi tabsy anty aby plamien nie było ...no comment

m-s jeśli zaszlas w poprzednim cyklu to test możesz wykonać o każdej porze .
 
trzymajcie kciuki;)moze zaszłam w poprzednim ale te krwawienia mnie zaniepokoiły.Już się cieszyliśmy a tu niby "miesiączka"i dlatego stwierdziliśmy ze będziemy się starać;)
 
No ja własnie wróciłam z obserwacji :-p siatka żyłek na piersiach i woda woda w środku czasami wypływa. Wymacałam szyjkę, nie wiem czy twarda czy miękka ale na pewno nisko skoro ją wyczułam (od tej pory już tam nie gmeram bo strach). Jutro zaczynam 31 dzień cyklu czyli pierwszy dzień moich najkrótszych no i czekam co dalej.....
 
reklama
Do góry